Lietuva
Grįžti

TOP 5: Populiariausi „Netflix“ serialai, ką verta žiūrėti?

TOP pasiūlymai
TOP 5: Populiariausi „Netflix“ serialai, ką verta žiūrėti?

Į mūsų gyvenimus žengia ir tikrą priešnuodį ilgiems, karantinu pažymėtiems rudens vakarams siūlo internetinės televizijos platformos, tačiau viena jų išsiskiria labiausiai - „Netflix“. Joje - galybė filmų, televizijos laidų ir serialų, tad nuobodžiauti tikrai neteks. Dažnai gausioje pasiūloje tenka pasimesti ir, tikriausiai, ne vienas iš jūsų sutiktų, kad labai dažnai serialo ar filmo paieška užtrunka ilgiau nei pati jo peržiūra. Girdėta ir patirta? Turime sprendimą ir norime pasidalinti rekomendacijomis! Pristatome penkis naujausius bei populiariausius „Netflix“ serialus, kurie jau spėjo pelnyti tiek žiūrovų, tiek kino kritikų simpatijas.

1. „Karalienės gambitas“ (angl. The Queen's Gambit) IMDb vertinimas 8.8

Šių metų serialas pasakoja apie jauną merginą, vardu Elizabeth Harmon (akt. Anya Taylor-Joy) ir jos aistrą šachmatų žaidimui. Istorija mus nekelia į septintojo dešimtmečio Jungtines Amerikos Valstijas, kur moterys dar nėra emancipuotos ir vyrauja nuomonė, kad jų pagrindinė paskirtis – rūpintis buitimi ir savo išvaizda, o visa kita tenka vyrams. Tačiau net ir tokiais laikais talento niekas negali paslėpti ar užgožti - Elizabeth išmoksta žaisti šachmatais ir vis aršiau veržiasi į nugalėtojų gretas. 

Sulaukusi penkiolikos Elizabeth patenka į globėjų namus ir tuo pačiu jai atsiveria nauji keliai šachmatų sporte. Tačiau jos kelia lydi priklausomybės nuo vaistų bei alkoholio. Nuostabus ir įtraukiantis serialas sužavės ne tik įdomia istorija, bet ir jaunos moters išgyvenimais, drąsa ir ryžtu.

P.S. Atsargiai - „spoileris“! Serialo pabaigoje savo pasirodymu žiūrovos nudžiugina Lietuvos kino ikona Juozas Budraitis! 

2. „Proto medžiotojas“ (angl. Mind hunter) IMDb vertinimas 8.6

Šį serialą pamils tikri kriminalinių istorijų ir trilerių gerbėjai. Seriale rodoma istorija stengiasi atskleisti kaip veikia siaubingų nusikaltėlių protai. Du FTB agentai - jaunasis tyrėjas Holdenas Ford (akt. Džonatanas Groff) ir patyręs agentas Bilas Tench (akt. Holtas McCallany) bando sukurti sistemą, kuri padėtų geriau suprasti kodėl vieni žmonės yra linkę į nusikaltimus, ką jie galvoja ir kokie yra jų veikimo motyvai. 

Serialas nukelia žiūrovą į 1977 metus ir kuomet agentai apklausia žiauriausius visų laikų nusikaltėlius, o besivystantis veiksmas sukelia daugybę klausimų: ar nusikaltėliais gimstama? Ar juos tokiais paverčia aplinka ir patirta nemeilė vaikystėje? Tai tarsi leidžia pačiam žiūrovui save filtruoti per vertybių ir moralės prizmę. Kartu tai ir proto žaidimas – gebėjimas suprasti nusikaltėlių protus neprarandant savo moralinių įsitikinimų, atskiriant kas yra gera, o kas - bloga.

3. „Pinigų Namai“ (angl. Money Heist) IMDb vertinimas 8.4

Perskaičius šio serialo aprašymą gali susidaryti įspūdis kad tai dar viena banali istorija apie plėšikus, kuriems kelią Holivude praskynė žymusis Oušeno vienuoliktukas. Tačiau neapsirikite, tai itin įdomi ir intriguojanti istorija, kuri neleis nuobodžiauti. „Pinigų Namai“ pasakoja apie devynis plėšikus, kurie bando įvykdyti ambicingiausią apiplėšimą istorijoje. Jų tikslas – įsilaužti į Karališkąją Ispanijos monetų kalyklą, kur spausdinami pinigai ir išbūti ten kuo įmanoma ilgiau, o tuo metu spausdinti didžiulę sumą nežymėtų grynųjų. Jų planas kruopščiai ir nuodugniai apgalvotas, plėšikai tam ruošėsi ilgai ir yra pasiruošę viskam. Tik ar tai išvis įmanoma? Tik tiek galima papasakoti apie šį serialą neatskleidžiant daugiau detalių ir nesugadinant žiūrėjimo malonumo. 

4. „Raganius“ (angl. The Witcher) IMDb vertinimas 8.4

Kas galėjo pagalvoti, kad lenkų rašytojo Andrzejaus Sapkowskio istorija apie baltaplaukį raganių Geraltą nukeliaus taip toli ir net pasieks auksines Holivudo kalvas. Dienos šviesą „Raganius“ (angl. „The Witcher“) išvydo 1986 metais nedidelio apsakymo pavidalu, o sulaukęs didelės sėkmės ir populiarumo, autorius nusprendė išleisti visą knygų seriją. Vėliau pasirodė ir keletas televizinių bei kino ekranizacijų, kurios nebuvo itin sėkmingos. Tačiau antram gyvenimui istoriją prikėlė Lenkijos kompiuterinių žaidimų leidėjas ir platintojas „CD Projekt RED“. 2007 metais jie išleido pirmąjį knygos motyvais sukurtą video žaidimą ir pašėlusiai įsuko sėkmės karuselę. O štai 2019 metais pasirodė ir neįtikėtino populiarumo sulaukė 8 dalių serialas „Raganius“, kurio pagrindinė žvaigždė yra aktorius Henry‘is Cavillas. 

Pagrindinis istorijos veikėjas yra samdomas pabaisų ir monstrų žudikas – Geraltas, o serialas pasakoja apie jo nepaprastus gebėjimus, magiškas galias. Tikrai neteks nuobodžiauti, jus įtrauks veiksmas, įdomi istorija, muzika bei nepaprasti, specialieji efektai. 

5. „Skėčio akademija“ (angl. The Umbrella Academy) IMDb vertinimas  8.0

Fantastinis „Netflix“ serialas „Skėčio akademija“ aprėpia daugelio mėgstamas temas: superherojus, nuotykius, romantiką, šeimos santykius. Tačiau neapsirikite, čia neišvysite standartinės kovos tarp gėrio ir blogio: istorija suteikia kitokį žvilgsnį superherojų gyvenimą, parodo sudėtingus santykius ir problemas, užklumpančias dėl nepaprastų gebėjimų.

Serialo pradžia nukelia į 1989-uosius, kai 43 moterys, įvairiuose pasaulio kampeliuose, netikėtai pagimdo kūdikius, nors dienai prasidėjus, nei viena jų nebuvo nėščia. Sudomintas tokio reto ir mistinio reiškinio ekscentriškas milijonierius Redžinaldas Hargreivas (akt. Colm Feore), suranda ir įsivaikina septynis vaikus. Jau pirmosiomis serialo minutėmis tampa aišku, kad visi šie vaikai turi tam tikrų ypatingų sugebėjimų bei galių. Vaikystėje jie vykdė įvairias misijas ir kovojo su blogiu bei tapo žinomi visame pasaulyje, tačiau suaugus – jų keliai išsiskyrė ir jie visi paliko akademiją. Ir štai čia prasideda tikrosios linksmybės, kurios pagardinamos fantastišku garso takeliu. Seriale gausu gero humoro, specialiųjų efektų bei brutalių vaizdų - tikrai neteks nuobodžiauti. 

Patiko? Pasidalink savo nuomone komentaruose ;)
Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu nesutinkate su šių slapukų naudojimu, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus taip, kad visi slapukai būtų atmetami ir ištrinkite įrašytus slapukus.
Supratau