Tapkite VIP poilsiautoju (-a)!
Prisijungę prie NoriuNoriuNoriu.lt VIP poilsiautojų klubo pirmi sužinosite apie naujausias poilsio idėjas, specialius išpardavimus, konkursus ir begales dovanų, paruoštų su meile - Jums, mūsų kliente.
Noriu tapti VIP poilsiautoju (-a)
Ne ačiū, aš nenoriu tapti VIP poilsiautoju (-a)
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, jūs padedate mums tobulėti ir atnaujinti sveitainę, kad ji būtų Jums patogesnė. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus.
Sutinku
Meniu

Pokalbis su balinėtojais Leo ir Ieva - apie gyvenimą Balyje ir atostogas

Pokalbis su balinėtojais Leo ir Ieva - apie gyvenimą Balyje ir atostogas

Balis – tai Indonezijos sala ir provincija, bet kaip daugelis šią salą vadina, tai tiesiog rojus žemėje. Nesistebime kodėl šis rojaus kampelis pastaruoju metu traukia tiek turistų, keliautojų ir atostogautojų, ši sala tiesiog užburia savo laukine gamta, balto smėlio bei krištolinio vandens paplūdymiais ir žavi galimybė atitrūkti nuo įprasto, gal kiek pabodusio gyvenimo ar niūraus oro, juk Balyje visuomet saulėta. 

Šią salą pamilo ir aktorius Leonardas Pobedonoscevas-Leo bei jo šeima, žmona Ieva ir dukra Emilija. Su nuotykių ieškančia šeima kalbamės apie gyvenimą Balyje ir atostogas.

Mums atostogos reiškia balinėjimą Balyje. Į rojaus salą susigundėme atvykti prieš porą metų susivilioję “Green Scool” mokykla, o prijaukino ji mus savo gamtos grožiu, žmonių šiltumu, nesibaigiančiomis ir spalvingomis tradicijomis, ištisus metus šviečiančia saule ir aplink tvyrančia pilnatvės energija. Atvyksti, rodos trumpam, apšyli ir palikti šios salos nebesinori. Balinėjimas pamažu tapo mūsų gyvenimo būdu. – paklausti ką jiems reiškia atostogos pasakojo Ieva ir Leo.

Balyje rankų sudėję nesėdime. Išleidę Emilija į mokyklą, sėsdavome ant motorolerio ir pasileisdavome keliais, keleliais po visą salą. Per pusantrų metų balinejimo išmaišėme ją visą, o dabar Balio grožį padedame atrasti kitiems keliautojams. Patys mėgstame ramiai ant hamako pasisupti, saulės atokaitoje pagulėti, gerą knygą paskaityti. Todėl visiems keliautojams rekomenduojame atktyvias atostogas derinti su ramiu poilsiu ir skirti laiko nerimstančiai bei nuotykių ištroškusiai sielai nuraminti - apie tai, kaip jiems patinka ilsėtis pasakojo šeima. 

Mums Lietuvoje atostogos - tai svečiavimasis pas gimines, kelionės su namuku ant ratų, Baltijos jūra, Nida, Vilniaus "Wake" parkas. Atvažiuojame prie ežeriuko, taip jauku, miela, artima, iš karto pasijaučiame sugrįžę namo. Atostogos Balyje tai nauji atradimai, nauji žmonės, nauji išgyvenimai bei pagalba kitiems keliautojams, norintiems pajusti atostogų rojaus saloje skonį. Lietuvoje mums gera taip pat, kaip ir Balyje. 

Mūsų laimės paslaptis labai paprasta – esame dėkingi už visas visatos dovanas, už visas gautas pamokas, už mūsų didžiąją kelionę į Balį, už balinėjimu tapusį gyvenimo būdą - pasakojo balinėtojai. 

Jeigu ir jūs norite pajausti koks tas balinėtojų gyvenimas, ieškote įkvėpimo, idėjų ir patarimų, apsilankykite Ievos ir Leo  puslapyje: balinetojai.lt ar Facebook paskyroje: Balinėtojai

Patiko? Pasidalink savo nuomone komentaruose ;)