Lietuva
Lietuva

Ilgasis savaitgalis, poilsis ir... piršlybos Trakuose!

Ilgasis savaitgalis, poilsis ir... piršlybos Trakuose!

Taigi, viskas prasidėjo beveik pavasarišką vasario dieną, kai Noriunoriunoriu.lt paskelbė nerealią akciją poilsiui viešbutyje "Trasalis - Trakai resort & SPA" - vos 45 € už nakvynę su vandens zona! 

Pirma šovusi mintis buvo „Artėja Šv. Valentino diena, gal prasiilginti savaitgalį ir padaryti staigmeną savo mylimajam?“ Taigi, taip ir padariau. Du kelialapiai dviem dienom  - jau rankose, poilsis nuo sekmadienio iki antradienio - rezervuotas.  Atvykus, didysis šurmulys jau buvo atslūgęs ir mes galėjome ramiai mėgautis poilsiu. 

Poilsio akimirkos viešbutyje "Trasalis - Trakai resort & SPA"

Kadangi jau ne kartą rašėme apie "Trasalis - Trakai resort & SPA" viešbutį ir apie jo teikiamų paslaugų įvairovę, trumpai pridursiu – tai tikrai puiki vieta pabėgti nuo kasdienybės, papramogauti, pailsėti ar romantiškai pavakarieniauti. Net ir be nakvynės, įsigijus tik vandens pramogų parko bilietą, tikiu, kad smagiai praleisite laiką ir gerai prasiblaškysite.

 Jei nutarsite apsistoti ir taip jau atsitiks, kad  laisvų kambarių nebus – būtinai pasidomėkite verslo klasės kambariu. Už papildomą mokestį Jūs gausite erdvesnį  kambarį, su atskira poilsio zona!

Vandens pramogų kompleksas 

Iki valios pramogavome ir mėgavomės visais vandens pramogų parko teikiamais malonumais!

Nusileidimo kalneliai

Jūros bangos

Vandens masažas

Neaplenkėme ir žymiųjų Trakų miesto objektų

Užutrakio dvaras

Planavome aktyvesnį poilsį, tad iškeliavome iš naujo susipažinti su žaviuoju Užutrakio dvaru. Ramiam pasivaikščiojimui, gaivaus oro gūsio įkvėpimui, minčių pravaikymui ar šiaip pasibuvimui tik dviese nuoširdžiai rekomenduoju pasirinkti šio dvaro parką. Pažadėjome patys sau, kai pavargsime nuo miesto, pabėgti trumpam čia ir pasivaikščioti po parką.

Didingoji Trakų pilis

Neaplenkėme ir Trakų pilies. Buvo gera pasivaikščioti, pajausti senovės sielą, pasižiūrėti atsinaujinusias ekspozicijas. Taip besižavint viduramžių laikų pilimi, savo ekskursiją baigėme pirmojo aukšto ekspozicijoje, kurioje mus pastebėjo prižiūrėtojas - žmogus nuoširdžiai mylintis savo darbą! Mielai prisijungęs prie mūsų, pravedė tikrų tikriausią ekskursiją, pasidalino tiek istorinėmis žiniomis, tiek pikantiškais įvairiais dalykėliais. Dar kartą įsitikinau, kai myli tai ką darai – niekada nedirbi!

Poilsį užbaigiančios netikėtos piršlybos...


Taigi, pabaigos žodis Jums, mieli vyrai! Tikiuosi šis straipsnis taps paskatinimu ir puikia idėja kaip pradžiuginti ir palepinti savo mylimą moterį. Lepinkite mus, stebinkite ir pasidžiaukite mumis. O gal ir... pasiūlykite savo ranką ir širdį, kaip tai nutiko man?Poilsio pasiūlymai "Trasalis - Trakai resort & SPA"

Poilsis Trakuose bus lydimas pirčių, sveikatinimo procedūrų, sūkurinių vonių ir dar daugiau malonumų, garantuojančių puikią savijautą.

Patiko? Pasidalink savo nuomone komentaruose ;)
Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu nesutinkate su šių slapukų naudojimu, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus taip, kad visi slapukai būtų atmetami ir ištrinkite įrašytus slapukus.
Supratau