Lietuva
Grįžti

Kaip maloniai nustebinti Mamą? TOP 3 dovanos brangiausiajai Mamytei.

TOP pasiūlymai
Kaip maloniai nustebinti Mamą? TOP 3 dovanos brangiausiajai Mamytei.

Kaip jau žinai, pirmą gegužės sekmadienį, yra švenčiama Motinos dienaŠi šventė lietuviams žinoma dar nuo senų senovės, kai motinas sveikina vaikai ir vyrai, tądien jie stengiasi už jas atlikti visus namų ruošos darbus. Motinos diena ne šiaip sau švenčiama pavasarį, nes ji yra tapatinama su žeme. Kaip ji išaugina vaikus, taip žemė išaugina derlių.

Linkiu kiekvienam šią nuostabią dieną šiltai šiltai apkabinti savo Mamą, pasakyti, kaip ją stipriai mylite ir pabūti kartu su ja. Padėkojant jai už viską. Už visą rūpestį, už visas pastangas, už meilę, atsidavimą, pamokas, patarimus. O jeigu mama yra toliau ir fiziškai nelabai įmanoma pasiekti, tai bent jau paskambinti ar parašyti laišką, Mamai tai tikrai bus labai maloni staigmena. Mylėkime ir gerbkime savo nuostabias Mamytes!

Savo Mamą labai mėgstu nustebinti poilsiu, nes dažniausiai ji man atsako "Diana, aš neturiu laiko dabar kažkur išvažiuoti, daug darbų yra, gal kada vėliau, vėliau, vėliau...", bet kai padovanoji kelialapį, tada jai nebelieka kitos išeities, kaip skirti laiko sau! :) Nes kaip taisyklė, darbų beveik niekada nesumažėja :) Todėl šį sekmadienį ja nustebinsiu poilsio kelialapiu į "Eglės sanatorija Druskininkai", ji buvo ten prieš kelis mėnesius, ir labai labai patiko :)

PS. TOP 3 DOVANOS, kurias rekomenduoju padovanoti Mamai:

1. Poilsis Trakuose DVIEM tik 53 EUR, daugiau >>

2. Poilsis Birštone, "Royal SPA Residence" viešbutyje DVIEM tik 180 EUR, daugiau >>

3. Poilsis "Eglės sanatorija Druskininkai" DVIEM tik 180 EUR, daugiau >>

Patiko? Pasidalink savo nuomone komentaruose ;)
Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu nesutinkate su šių slapukų naudojimu, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus taip, kad visi slapukai būtų atmetami ir ištrinkite įrašytus slapukus.
Supratau