Tapkite VIP poilsiautoju (-a)!
Prisijungę prie NoriuNoriuNoriu.lt VIP poilsiautojų klubo pirmi sužinosite apie naujausias poilsio idėjas, specialius išpardavimus, konkursus ir begales dovanų, paruoštų su meile - Jums, mūsų kliente.
Noriu tapti VIP poilsiautoju (-a)
Ne ačiū, aš nenoriu tapti VIP poilsiautoju (-a)
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, jūs padedate mums tobulėti ir atnaujinti sveitainę, kad ji būtų Jums patogesnė. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus.
Sutinku
Meniu

Liepos 12 d. „Ozomatli“ koncertas Lietuvoje!

Liepos 12 d. „Ozomatli“ koncertas Lietuvoje!

Liepos 12 dieną (13 d. Kaune)  19 val. Vilniaus Rotušės aikštėje Lietuvos dangų drebins „Ozomatli“ – pašėlusi grupė iš Los Andželo (JAV), jungianti įvairiausius muzikos stilius: hip hop‘ą, jazz‘ą, latin, funk, reggae ir daugelį kitų. Spalvingoje kompanijoje skirtingų kultūrų muzikantai, susibūrę su tikslu skleisti taikos, tolerancijos ir socialinio teisingumo žinią pasaulyje. Žymiai grupei suteiktas oficialus JAV kultūros ambasadorių titulas – koncertuodama įvairiuose pasaulio šalyse „Ozomatli“ pristato įvairialypę JAV kultūrą. 

Koncertas NEMOKAMAS!!! „Ozomatli“ actekų kalboje reiškia astrologinį beždžionės ženklą, kuris taip pat yra muzikos, ugnies, šokio ir derliaus dievas. 1995 m. „Ozomatli“ susikūrė Los Andžele, kai šeši pagrindiniai jos nariai susipažino kovoje už socialinį teisingumą. Pirmieji grupės pasirodymai vyko miesto gatvėse įvairiose akcijose ir piketuose, siekiant surinkti paramą jų įkurtam Taikos ir teisingumo centrui. Netrukus „Ozomatli“ buvo pastebėta ir tapo populiari JAV ir už jos ribų. 2005 metais grupė pelnė Grammy apdovanojimą už geriausią albumą „Street signs“ lotyniško roko ir alternatyvios muzikos kategorijoje. "Ozomatli" į "Geros muzikos gyvai" festivalį atvyksta JAV ambasados kvietimu. Į nemokamus grupės koncertus kviečiami visi, norintys patirti pasaulio muzikos įvairovę vienoje grupėje, viename koncerte. „Ozomatli“ šūkis: „Ką jungiame savo muzikoje, norime jungti pasaulyje“. Ar esi pasirengęs tikram kultūriniam iššūkiui?Ozomatli koncerto RSVP Facebook portale. 

Patiko? Pasidalink savo nuomone komentaruose ;)