Lietuva
Grįžti

NoriuNoriuNoriu.lt ieško KLIENTŲ APTARNAVIMO VADYBININKĖS (-O)

TOP pasiūlymai
NoriuNoriuNoriu.lt ieško KLIENTŲ APTARNAVIMO VADYBININKĖS (-O)

Ar norėtum prisidėti prie projekto, kur kiekvieną dieną žmonės Tau dėkoja už tai, kad padėjai jiems nuostabiai praleisti laiką su šeima, draugais, surandant poilsį už prieinamą kainą geriausiuose viešbučiuose bei sanatorijose Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje? Jeigu TAIP, skaityk toliau.


Kas yra NoriuNoriuNoriu.lt?

noriunoriunoriu.lt - tai viena didžiausių Baltijos šalyse viešbučių ir poilsio paslaugų internetinė parduotuvė, kur žmogus per kelias minutes gali surasti, bei įsigyti gerą poilsį už prieinamą kainą. Mums jau virš 7 metų. Sėkmingai augame Lietuvoje (noriunoriunoriu.lt), Latvijoje (www.GribuAtpusties.lv), Estijoje (TahanPuhata.ee), bei artimiausiu metu plėsimės ir į kitas rinkas. Plačiau apie mus rasi čia: http://www.noriunoriunoriu.lt/lt/apie/apie-mus

Mūsų įmonės vadovas - KLIENTAS

Įmonė – tai ŽMONĖS. Svarbu, kad kolektyve dirbtų ne tik PROFESIONALAI, bet tie žmonės, kurie yra atsidavę savo veiklai. Tikime tuo, ką darome. Nuolat primename žmonėms apie gerą poilsį. Jaučiame didelę atsakomybę prieš kiekvieną klientą ir nuoširdžiai tikime, kad prisidedame prie žmogaus harmonijos. Visi kartu, kaip stipri komanda, tarnaujame KLIENTUI.


KOKIO žmogaus ieškome?

DARBO POBŪDIS:

Bendravimas su klientais, kurie įsigijo arba ieško gero poilsio;

Kokybiškai aptarnauti kiekvieną noriunoriunoriu.lt klientą - mūsų įmonės vadovas - KLIENTAS;

Administracinių darbų priežiūra, kokybės užtikrinimas bei atsakomybė priimant sprendimus ir ieškant naujų efektyvių idėjų;

Ieškome pilnam etatui (slenkančiu darbo grafiku).

REIKALAVIMAI:

Tavo asmeninis NORAS bei motyvacija tai daryti;

Puikūs bendravimo bei derybų įgūdžiai;

Puikūs gramatiniai tekstų rašymo ir redagavimo įgūdžiai;

Atsakomybė, reiklumas sau ir kitiems siekiant asmeninių ir darbinių tikslų, dirbant komandoje ir individualiai;

Anglų, rusų kalbų mokėjimas.


KOdėl verta prisidėti prie noriunoriunoriu.lt?

Šaunus kolektyvas

Profesionalus bei draugiškas kolektyvas.

Tavo asmeninis tobulėjimas

Plačios tobulėjimo galimybės.

Savęs realizavimas

Diskusijomis ir tavo žiniomis grįstas sprendimų priėmimas.

Tavo darbų įvertinimas

Stabilus bei nuo Tavo gerų rezultatų didėjantis atlyginimas.

Tavo poilsis viešbučiuose

Galimybė dirbti bei ilsėtis geriausiuose viešbučiuose.

Padėsi žmonėms

Savo darbu prisidėsi prie viso kolektyvo ir visi kartu padėsime žmonėms sutaupyti bei nuostabiai pailsėti. Daug žmonių Tau už tai dėkos.


Ko gero, kiekvienas Jūsų girdėjote posakį "Batsiuviai be batų". Mūsų kolektyvas keičia šį posakį į "Batsiuviai SU batais" :) Po 7 metų veiklos esame įsitikinę, kad visada įmanoma darbą suderinti su poilsiu. Būdami harmoningi patys, darome harmoningą ir kitų gyvenimą. Rekomenduoju pasižiūrėti trumpą video, kaip dirba ir gyvena noriunoriunoriu.lt kolektyvas, tie žmonės, kurie tarnauja tau, kad tavo poilsis būtų nuostabus :)

Laukiame Tavo CV el. paštu karolis@noriunoriunoriu.lt, daugiau informacijos apie mus rasi http://www.noriunoriunoriu.lt/lt/apie/apie-mus

Patiko? Pasidalink savo nuomone komentaruose ;)
Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu nesutinkate su šių slapukų naudojimu, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus taip, kad visi slapukai būtų atmetami ir ištrinkite įrašytus slapukus.
Supratau