Tapkite VIP poilsiautoju (-a)!
Prisijungę prie NoriuNoriuNoriu.lt VIP poilsiautojų klubo pirmi sužinosite apie naujausias poilsio idėjas, specialius išpardavimus, konkursus ir begales dovanų, paruoštų su meile - Jums, mūsų kliente.
Noriu tapti VIP poilsiautoju (-a)
Ne ačiū, aš nenoriu tapti VIP poilsiautoju (-a)
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, jūs padedate mums tobulėti ir atnaujinti sveitainę, kad ji būtų Jums patogesnė. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus.
Sutinku
Meniu

Mėnulio kalendorius

Mėnulio kalendorius

Mūsų protėviai visada garbino Mėnulį. Jau senovėje pastebėta, kad Mėnulis turi įtakos potvyniams ir atoslūgiams. Nemažą žmogaus organizmo dalį taip pat sudaro būtent vanduo. Jauno ir pilno Mėnulio fazėse Žemės ir Mėnulio trauka yra didžiausia. Keičiantis Mėnulio fazei, keičiasi ir žmogaus biolaikrodis, o tai turi didelę reikšmę jo nuotaikai ir savijautai. Lietuvių mitologijoje mėnulis yra vaizduojamas kaip dievaitis.

Astrologijoje mėnuliui taip pat skiriama ypatinga vieta. Jis svarbus žmogaus kūne ir pasąmonėje vykstantiems pokyčiams. Pasirodo, kad moterų organizme vandens yra daugiau nei vyrų, todėl moterys yra jautresnės mėnulio įtakai. Kiekviena mėnulio fazė skirtingai veikia žmogaus psichiką bei turi įtakos organizme vykstantiems procesams. Per mėnulio jaunatį žmonės jaučiasi stiprūs, pajėgūs įveikti sunkumus. Tuo metu patariama planuoti savo darbus, kaupti fizines, dvasines jėgas. Per mėnulio priešpilnį žmonės jaučiasi puikiai: tampa aktyvūs, kupini emocijų. Pakanka jėgų nuveikti didelius darbus. Daugelis žino, kad mėnulio pilnatis turi labai didelės įtakos žmogaus emocijoms bei nuotaikai. Susikaupusi energija dažnai pavirsta nervingumu. Dėl to dauguma žmonių kenčia nuo nemigos. Tuo metu namuose dažnai nepavyksta išvengti konfliktinių situacijų. Mėnulio delčia turi įtakos žmogaus fizinėms galioms. Dažniausiai jos labai sumažėja. Tarpusavio santykiuose tuo metu linkstama į kompromisus, susitaikymą. Kaip teigia astrologai, nuo mėnulio fazės priklauso žmogaus vidinė būsena, savijauta, nuotaika. 

Taigi, tie kas neabejingi mėnulio įtakai, galite pasinaudoti šiuo puikiu įrankių ir sužinoti ką Mėnulio kalendorius žada Jums šiandien ar kitą, jūsų pageidaujama, dieną. Mėnulio kalendoriaus dienų simboliai pateikiami pagal senąją Avestos astrologinę tradiciją. Mėnulio kalendorių rasite paspaudę čia. 

Patiko? Pasidalink savo nuomone komentaruose ;)