Lietuva
Grįžti
Kernavė
Grįžti Kernavė
Viešbučiai:
Pušų šlamesy
Sanatorijos:
Pramogos:
Biržai
Grįžti Biržai
Viešbučiai:
Vienkiemio Oazė
Sanatorijos:
Pramogos:

Druskininkų „UPA“ profesionalius atostogautojus užbūrė ramybe

TOP pasiūlymai
Druskininkų „UPA“ profesionalius atostogautojus užbūrė ramybe

Druskininkų kurorto pakraštyje, pušų apsuptyje įsikūręs naujas, modernus reabilitacijos centras „UPA“ profesionalių atostogautojų porą Justiną ir Giedrių sužavėjo ramybe, darbuotojų profesionalumu ir išskirtiniu interjeru.

„Vos įžengus į vidų akį patraukia ypatingas interjeras, sukurtas naudojant skandinaviškus motyvus, – itin modernus, žavi išskirtinės spalvos“, – pirmaisiais įspūdžiais dalijosi pora.

Druskininkų „UPA“ profesionalius atostogautojus užbūrė ramybe - Noriu Noriu Noriu
Druskininkų „UPA“ profesionalius atostogautojus užbūrė ramybe - Noriu Noriu Noriu

Atvykusius poilsiautojus netrukus priėmė gydytojai, kurie įvertino, kokios procedūros jiems būtų tinkamiausios, o kurios – nerekomenduojamos, atsižvelgiant į jų fizinį aktyvumą ir būklę. Specialistai atliko tyrimus, atkreipė dėmesį į sveikatos problemas, patarė, kaip jas reikėtų spręsti.

„Tiek gydytojai, tiek visas kitas personalas demonstravo tikrai išskirtinį profesionalumą ir tuo buvome labai sužavėti“, – pabrėžė Justina ir Giedrius.

Druskininkų „UPA“ profesionalius atostogautojus užbūrė ramybe - Noriu Noriu Noriu
Druskininkų „UPA“ profesionalius atostogautojus užbūrė ramybe - Noriu Noriu Noriu

Išalkusius po kelionės bei pirmųjų procedūrų svečius itin sužavėjo pirmajame „UPA“ centro aukšte įsikūręs restoranas, siūlantis kruopščiai parinktą ir subalansuotą maistą.

„Maistas čia buvo vienas geriausių, o gal ir pats geriausias iš visų vietų, kurias aplankėm šio projekto metu. Labai kokybiški ir švieži produktai. Maisto ne per daug – būtent tiek, kiek reikia. Labai daug daržovių, vaisių. Ir viskas pateikta taip, kad pats gali susikomponuoti sau labiausiai patinkantį variantą“, – „UPA“ dėmesį maistui gyrė Justina.

Čia viešėdami poilsiautojai išbandė ir nemažai procedūrų: pasinėrė į pieno vonią, lankėsi druskų kambaryje, muzikos ir vaizdo terapijoje, išbandė masažą, jaukų baseiną ir pirtį.

Pora apsistojo paprastame, bet gražiame ir tvarkingame kambaryje su vaizdu į pušyną.

„Ryte pažadino paukščių čiulbėjimas, tad gamta čia tikrai arti. O pagrindinis dalykas, kurį norisi akcentuoti po viešnagės, – ramybė, ramybė ir dar kartą ramybė. Labai patiko muzikos ir vaizdų terapija – taip atpalaidavo, kad net užmigau“, – maloniausias akimirkas prisiminė Giedrius.

Atostogautojai teigė pajutę ir išskirtinį dėmesį detalėms, kuris padeda sukurti išskirtinio komforto būseną.

„Tokių dalykų buvo daug, praktiškai kiekviename žingsnyje. Pavyzdžiui, buvo nerealiai malonu vaikščioti basomis kambaryje, nes kažkaip nepaaiškinamai maloniai pėdos susmenga į kilimą. Man rodos, ir oro ventiliavimo sistema pas juos kažkokia išskirtinė, nes oras visada atrodo toks natūraliai gaivus, nesausas. Aš tomis dienomis sirguliavau, tai būdama ten jaučiausi geriau ir mažiau kosėjau“, – pasakojo Justina.

Pasak poros, „UPA“ – fantastiška vieta norintiems pabūti visiškai atokiai nuo bet kokio šurmulio, pabėgti nuo rūpesčių ir kasdienės rutinos.

Patiko? Pasidalink savo nuomone komentaruose ;)
Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu nesutinkate su šių slapukų naudojimu, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus taip, kad visi slapukai būtų atmetami ir ištrinkite įrašytus slapukus.
Supratau