Lietuva
Grįžti

Druskininkų „Eglė“ nustebino profesionalius atostogautojus: čia nuolat vyksta veiksmas

TOP pasiūlymai
Druskininkų „Eglė“ nustebino profesionalius atostogautojus: čia nuolat vyksta veiksmas

Didžiulis Druskininkų „Eglės“ sanatorijos pastatų kompleksas, stūksantis pušų apsuptyje, jau nuo pirmų atvykimo akimirkų padarė profesionalių atostogautojų porai Justinai ir Giedriui išskirtinį įspūdį.

„Čia visko tiek daug!“ – pirmoji mintis, šaunanti į galvą abiem poilsiautojams apie „Eglės“ sanatoriją.

Nenuostabu, kad didelėje sanatorijoje teikiama ir daugybė įvairiausių sveikatinimo procedūrų. Jei būtų norėję jas visas išbandyti, poilsiautojams čia tikriausiai būtų reikėję praleisti mažiausiai kelias dienas.

Kita vertus, absoliučiai visų procedūrų patirti net ir tokiu atveju greičiausiai nepavyktų, nes jos skiriamos sveikatai stiprinti ir atsižvelgiant į kiekvieno kliento sveikatos būklę.

Justina ir Giedrius išbandė perlinę ir purvo vonias, masažą, išmėgino deguonies kokteilius, atsipalaidavo kvapų terapijos seanse ir išbandė dar kelias procedūras. Išskirtinį įspūdį jiems paliko pratimai ant vandenlenčių baseine. Išsilaikyti ant jų nėra lengva, tad teko ne kartą kristi į vandenį. Tačiau išmėginti buvo įdomu.

„Labai draugiški darbuotojai, šiltas neformalus bendravimas. Matyt, ir patirtis leidžia jiems taip jaustis – sutikome ir tokių, kurie čia dirba jau daugiau kaip 30 metų“, – įspūdžiais dalijosi pora.

Pasak jų, maisto, kaip ir visko šioje sanatorijoje, buvo daug, jis buvo geras, bet ne išskirtinis. Kitaip nei itin erdvus įdomaus interjero restoranas, pro kurio didžiulius langus matosi čia pat esanti gamtos žaluma.

„Eglės“ sanatorijoje gausu ne tik įvairių procedūrų, bet ir aktyvaus sporto paslaugų: tenisas, skvošas, krepšinis, tinklinis ir dar daugiau. Beje, jei nesinori aktyviai leisti laiko, galima atsipalaiduoti besisūpuojant po pušimis greta esančiame garsiajame „hamakų miške“. Arba mineralinio vandens biuvetėje pagurkšnoti mineralinio vandens. Ar... tiesiog sulošti bingo. Be kita ko, čia dar vyksta ir aktyvus kultūrinis gyvenimas – rengiami koncertai, parodos.

„Ši sanatorija – turbūt pati gyviausia iš visų objektų, kuriuos aplankėme šią vasarą. Čia nuolat vyksta veiksmas, daugybė žmonių vaikšto apsigobę chalatais iš procedūros į procedūrą arba į įvairias mankštas, užsiėmimus, terapijas. Didžiąją dalį gyventojų sudaro vyresni žmonės, ir matosi, kad jiems čia tikrai patinka“, – savo įspūdžiais dalijosi Giedrius.

„Išties labai didelis dėmesys yra skiriamas sveikatai ir sveikatinimui, visur, net baseinuose, pilna įvairios specialios įrangos ir labai jaučiama didelė patirtis, įdirbis – vis tik šiai sanatorijai jau 45 metai. Bet tai, kad sanatorija turi renovuotų pastatų ir toliau atsinaujina, plečiasi, rodo, kad žmonės čia nemiega ant laurų, bet dirba toliau, nuolat tobulėja. Ir tai šiai vietai greta patirties suteikia ir veržlios jaunatviškos energijos“, – Giedriaus apibendrinimus papildė Justina.

Profesionalūs atostogautojai Justina Aleksaitė ir Giedrius Marčiukaitis šią vasarą ne tik nemokamai keliavo po Lietuvos bei Latvijos kurortų viešbučius, sveikatinimo centrus ir aktyvių pramogų zonas, kur išbandė jų teikiamas paslaugas, bet ir gavo už tai atlyginimą – 1000 eurų (po 500 eurų kiekvienam).

Jiems tereikėjo pasinerti į pramogų ir malonumų sūkurį, o visus įspūdžius fiksavo ir Alfa.lt skaitytojams bei žiūrovams perdavė profesionali projekto komanda.

Svajonių darbą pora gavo laimėjusi viešbučių ir poilsio paslaugų elektroninės parduotuvės NoriuNoriuNoriu.lt ir CVonline.lt jau antrus metus rengiamame projekte „Profesionalus atostogautojas“.

Patiko? Pasidalink savo nuomone komentaruose ;)
Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu nesutinkate su šių slapukų naudojimu, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus taip, kad visi slapukai būtų atmetami ir ištrinkite įrašytus slapukus.
Supratau