Viešbučiai Palangoje

-

Palanga - viena seniausių ir populiariausių Lietuvos poilsio vietų. Jaukus ir nedidelis kurortinis miestas yra įsikūręs Baltijos jūros pakrantėje, šalia Latvijos sienos. Poilsiauti čia galima bet kuriuo metų laiku, nes Palanga niekada nemiega. Tiek dieną, tiek naktį aktyvus kurortas didžiausius malonumus gali pasiūlyti šiltuoju metų laiku, nes tada galima mėgautis Baltijos jūra ir paplūdimiais, tačiau viešbučiai Palangoje gali puikiai lepinti Jus ir žiemą, o Noriunoriunoriu.lt komanda pasirūpins puikiomis nuolaidomis ir akcijomis. Renkantis mus Jums neteks patirti būsto ieškojimo rūpesčių vasaros sezonu, nes viskas čia bus suplanuota. Jums reikės tik atvažiuoti ir pasinerti į malonumų sūkurį.

 

Palanga – gyvas miestas. Su tuo sutiktų kiekvienas, nors kartą buvęs Palangoje, tačiau mūsų siūlomi viešbučiai Palangoje ir poilsio namai Palangoje garantuos Jums ramybę. Specialiai atrinkti ir puikiai įvertinti Palangos viešbučiai suteiks SPA malonumų, galėsite mėgautis pirčių ir baseinų kompleksų paslaugomis. Aukštos klasės kambariai užtikrins saldų miegą Jums ir Jūsų mylimam žmogui, atsibudę skaniai pusryčiausite. Kiekviename kambaryje esanti kabelinė televizija, bevielis internetas ir kondicionavimo sistemos sukurs komforto jausmą, o ant jūros kranto esantys viešbučiai suteiks galimybę bet kuriuo paros metu mėgautis Lietuvos pajūriu ir raminančiu jūros ošimu vos už poros minučių kelio. Palangos viešbučių asortimentas išties platus: "Gamanta", "Žalias namas", "Alka", "Palangos Juzė", "Palangos Linas", "Vanagupė", "Neonelė" kartu su Noriunoriunoriu.lt kolektyvu pateikia Jums puikių Palangos viešbučių pasiūlymų su akcijomis, saugančiomis Jūsų sunkiai uždirbtus pinigus. O ir išsirinkti labiausiai tinkantį pasiūlymą čia galės kiekvienas. Jūsų norai mums įsakymai!


Palangoje gausu lankytinų vietų ir istorinių objektų, kurie poilsį padarys dar ir turiningu. Išėję už Palangos viešbučio ribų galėsite aplankyti Gintaro muziejų ir rozariumą, įkopti į Birutės, Naglio ir Žemaičių kalnus, aplankyti oranžeriją. Kiekvienas čia galės išsirinkti lankytinus objektus pagal savo norus. Čia yra ir daug paminklų, tokių kaip "Eglė žalčių karalienė", "Jūratė ir Kastytis" bei kitų. Mėgstantiems meną Palanga gali pasiūlyti dailės galeriją.


Mėgstantiems aktyvų laisvalaikį Palangos viešbučiai bei poilsio namai Palangoje siūlo įvairias pramogas. Dviračiai suteiks galimybę ir gerai praleisti laiką, ir aplankyti visus Palangos kampelius, ir pramankštinti raumenis. Mėgstantiems daug vaikščioti ar pabėgioti Palangos takeliai puikiai tiks - tik nepamirškite prieš išvažiuodami į kelioninį lagaminą įsimesti patogių sportinių batelių. Jaunatviškoms asmenybėms yra puiki galimybė pašėlti Palangos klubuose, kuriuose kiekvieno muzikos stiliaus mėgėjai atras sau priimtiniausias vietas.


Šalia Palangos viešbučių, pajūryje ir miesto centre esantys restoranai patieks Jums skanų maistą, kuriuo galėsite mėgautis per pusryčius, pietus ir vakarienę. Kiekvienas Palangos restoranas rūpinasi savo klientais ir stengiasi patenkinti jų poreikius, todėl galite būti tikri, kad čia pavalgysite skaniai.


Taigi, Palanga yra išties puikus kurortas tiek norintiems pailsėti ramiai, tiek ir tiems, kurie mėgsta aktyvų laisvalaikio leidimo būdą. Noriunoriunoriu.lt komanda, bendradarbiaudama su Palangos viešbučių personalu, stengiasi išpildyti kiekvieną Jūsų norą ir atitinkamai pritaikyti galimas nuolaidas Jūsų poilsiui, nuo kurių nenukentės atostogų kokybė. Savaitgalis, praleistas Palangoje, bus lygus savaitei poilsio namie, o Palangos viešbučių personalas pasirūpins, kad Jūsų pečiai nebūtų užkrauti nereikalingais rūpesčiais ir Jūsų nevargintų netikėti nesklandumai. Kiekvienas viešbutis Palangoje siūlo galimybę poilsiauti kartu su šeima ir artimaisiais. Viskas, ką Jums reikia padaryti planuojant puikias atostogas Palangoje, tai tik išsirinkti labiausiai Jums priimtiną pasiūlymą ir spausti NORIU, o viskuo kitu pasirūpinsime mes. Iki susitikimo kartu planuojant Jūsų laisvą laiką!

akcija
-20%

Poilsis Palangoje šeimai VISOMIS SAVAITĖS DIENOMIS! Net 2 nakvynės TRIMS su sočiais karštų patiekalų pusryčiais kiekvieną rytą. Spausk noriu ir sužinok apie papildomą nuolaidą, kuri jūsų šeimos laukia įsigijus noriunoriunoriu.lt kelialapį.

tik449
130.04 €
Lt
568Lt
Sutaupai
-20%
Parduota
29 vnt.
akcija
-20%

Poilsis Palangoje DVIEM VISOMIS SAVAITĖS DIENOMIS! Net 2 nakvynės su sočiais, karštų patiekalų pusryčiais kiekvieną rytą. Spausk noriu ir sužinok apie papildomą nuolaidą, kuri laukia įsigijus noriunoriunoriu.lt kelialapį.

tik352
101.95 €
Lt
440Lt
Sutaupai
-20%
Parduota
56 vnt.
nuolaida
200Lt

Akcija - 3 d./ 2 nakvynių poilsis ir SPA malonumai Palangoje su itin didele nuolaida sezono metu, net - 25 % mažesne kaina! Patogumais aprūpinto poilsio metu Jūsų laukia ne tik nakvynės su pusryčiais, bet dar gaunate iki 3 val. atpalaiduojantiems SPA malonumams visomis savaitės dienomis.

tik599
173.48 €
Lt
799Lt
Sutaupai
-25%
Parduota
17 vnt.

Pradžiuginkite save nekasdienine nakvyne Palangoje. Tik 139 Lt už 200 Lt vertės prabangią nakvynę viešbutyje Neonelė.

tik139
40.26 €
Lt
200Lt
Sutaupai
61Lt
Parduota
17 vnt.

Atsikvėpk Palangoje! Nakvynė, 3 kartų maitinimas ir net po 3 sveikatingumo procedūras DVIEM viešbutyje-reabilitacijos centre „Palangos Linas“! Leiskite sau tikrą poilsį, kuomet nereikia niekuo rūpintis. Pasiūlymas galioja darbo dienomis ir SAVAITGALIAIS!

tik400
115.85 €
Lt
Parduota
17 vnt.

5* viešbutyje Vanagupė laisvalaikis prasideda neribotu laiku mėgaujantis SPA baseinų ir pirčių kompleksu. Pravėrę kambario duris rasite minkštus čiužinius, alergijos nekeliančią patalynę, kad išsimiegotumėte karališkai. Šie ir kiti įskaičiuoti malinumai skirti DVIEM!

tik500
144.81 €
Lt
600Lt
Sutaupai
100Lt
Liko
10 vnt.

4 dienų sveikatingumo ir SPA poilsis Palangoje DVIEM! Mokate už 3 nakvynes su pusryčiais bei SPA pramogomis moderniame viešbutyje "Gradiali", bet dovanų gaunate parafino vonelę rankoms, galvos masažą, nugaros masažą, apsilankymą druskų kambaryje bei perlinę vaistažolių vonią. Spauskite noriu ir sužinokite kaip atrodys jūsų atostogos!

tik1239
358.84 €
Lt
Liko
16 vnt.
akcija
-20%

7 nakvynių poilsis Palangoje DVIEM! Jūsų laukia pusryčiai  bei dar gaunate iki 3 val. atpalaiduojantiems SPA malonumams kasdien, visomis savaitės dienomis.

tik2212
640.64 €
Lt
2765Lt
Sutaupai
-20%
Liko
18 vnt.

Vienas didžiausių ir prabangiausių viešbučių Lietuvoje 5* "Vanagupė" parengė SPA malonumų poilsį, kuriame įskaičiuota prabangi nakvynė, pusryčiai viešbučio restorane, neribotas laikas baseinų ir pirčių komplekse, masažai, ledo kambarys ir dar daugiau. Visa tai DVIEM!

tik670
194.05 €
Lt
770Lt
Sutaupai
100Lt
Liko
16 vnt.

Vienintelis Palangoje 3 dienų sveikatingumo ir SPA poilsis prie jūros DVIEM! Mokate už 2 nakvynes su pusryčiais bei SPA pramogomis moderniame viešbutyje "Gradiali", o dovanų gaunate prafino vonelę rankoms, galvos masažą, apsilankymą druskų kambaryje bei perlinę vaistažolių vonią. Spauskite noriu ir sužinokite kaip atrodys jūsų atostogos!

tik819
237.2 €
Lt
Liko
19 vnt.