+3706 300 7 111
tikrai@noriunoriunoriu.lt
Mano NoriuNoriuNoriu.lt
Susipažinkime!

Viešbučiai Palangoje

Palanga - viena seniausių ir populiariausių Lietuvos poilsio vietų. Jaukus ir nedidelis kurortinis miestas yra įsikūręs Baltijos jūros pakrantėje, šalia Latvijos sienos. Poilsiauti čia galima bet kuriuo metų laiku, nes Palanga niekada nemiega. Tiek dieną, tiek naktį aktyvus kurortas didžiausius malonumus gali pasiūlyti šiltuoju metų laiku, nes tada galima mėgautis Baltijos jūra ir paplūdimiais, tačiau viešbučiai Palangoje gali puikiai lepinti Jus ir žiemą, o Noriunoriunoriu.lt komanda pasirūpins puikiomis nuolaidomis ir akcijomis. Renkantis mus Jums neteks patirti būsto ieškojimo rūpesčių vasaros sezonu, nes viskas čia bus suplanuota. Jums reikės tik atvažiuoti ir pasinerti į malonumų sūkurį, o Palangos apartamentai apgaubs Jus jaukumu ir šiluma.

 

Palanga – gyvas miestas. Su tuo sutiktų kiekvienas, nors kartą buvęs Palangoje, tačiau mūsų siūlomi viešbučiai Palangoje ir poilsio namai Palangoje garantuos Jums ramybę. Specialiai atrinkti ir puikiai įvertinti Palangos viešbučiai prie jūros suteiks SPA malonumų, galėsite mėgautis pirčių ir baseinų kompleksų paslaugomis. Viešbučiai Palangoje su SPA siūlo aukštos klasės kambarius, kurie užtikrins saldų miegą Jums ir Jūsų mylimam žmogui, o atsibudę skaniai pusryčiausite. Kiekviename kambaryje esanti kabelinė televizija, bevielis internetas ir kondicionavimo sistemos sukurs komforto jausmą, o ant jūros kranto esantys viešbučiai suteiks galimybę bet kuriuo paros metu mėgautis Lietuvos pajūriu ir raminančiu jūros ošimu vos už poros minučių kelio. Palangos viešbučių asortimentas išties platus: "Gamanta", "Žalias namas", "Alka", "Palangos Juzė", "Palangos Linas", "Vanagupė", "Neonelė" kartu su Noriunoriunoriu.lt kolektyvu pateikia Jums puikių Palangos viešbučių pasiūlymų su akcijomis, saugančiomis Jūsų sunkiai uždirbtus pinigus. Ne paslaptis, jog viešbučiai Palangoje 5 žvaigždučių išpildys kiekvieną jūsų įgeidį. O ir išsirinkti labiausiai tinkantį pasiūlymą čia galės kiekvienas. Jūsų norai mums įsakymai, o Palangos viešbučiai - Jūsų karalystė!


Palangoje gausu lankytinų vietų ir istorinių objektų, kurie poilsį padarys dar ir turiningu. Išėję už Palangos viešbučio ribų galėsite aplankyti Gintaro muziejų ir rozariumą, įkopti į Birutės, Naglio ir Žemaičių kalnus, aplankyti oranžeriją. Kiekvienas čia galės išsirinkti lankytinus objektus pagal savo norus. Čia yra ir daug paminklų, tokių kaip "Eglė žalčių karalienė", "Jūratė ir Kastytis" bei kitų. Mėgstantiems meną Palanga gali pasiūlyti dailės galeriją.


Mėgstantiems aktyvų laisvalaikį Palangos viešbučiai bei poilsio namai Palangoje siūlo įvairias pramogas. Dviračiai suteiks galimybę ir gerai praleisti laiką, ir aplankyti visus Palangos kampelius, ir pramankštinti raumenis. Mėgstantiems daug vaikščioti ar pabėgioti Palangos takeliai puikiai tiks - tik nepamirškite prieš išvažiuodami į kelioninį lagaminą įsimesti patogių sportinių batelių. Jaunatviškoms asmenybėms yra puiki galimybė pašėlti Palangos klubuose, kuriuose kiekvieno muzikos stiliaus mėgėjai atras sau priimtiniausias vietas.


Šalia Palangos viešbučių, pajūryje ir miesto centre esantys restoranai patieks Jums skanų maistą, kuriuo galėsite mėgautis per pusryčius, pietus ir vakarienę. Kiekvienas Palangos restoranas rūpinasi savo klientais ir stengiasi patenkinti jų poreikius, todėl galite būti tikri, kad čia pavalgysite skaniai.


Taigi, Palanga yra išties puikus kurortas tiek norintiems pailsėti ramiai, tiek ir tiems, kurie mėgsta aktyvų laisvalaikio leidimo būdą. Noriunoriunoriu.lt komanda, bendradarbiaudama su Palangos viešbučių personalu, stengiasi išpildyti kiekvieną Jūsų norą ir atitinkamai pritaikyti galimas nuolaidas Jūsų poilsiui, nuo kurių nenukentės atostogų kokybė. Savaitgalis, praleistas Palangoje, bus lygus savaitei poilsio namie, o Palangos viešbučių personalas pasirūpins, kad Jūsų pečiai nebūtų užkrauti nereikalingais rūpesčiais ir Jūsų nevargintų netikėti nesklandumai. Kiekvienas viešbutis Palangoje siūlo galimybę poilsiauti kartu su šeima ir artimaisiais. Viskas, ką Jums reikia padaryti planuojant puikias atostogas Palangoje, tai tik išsirinkti labiausiai Jums priimtiną pasiūlymą ir spausti NORIU, o viskuo kitu pasirūpinsime mes. Iki susitikimo kartu planuojant Jūsų laisvą laiką!

3 naktų sveikatinimo poilsis DVIEM su maitinimu!
GREITA PERŽIŪRA

4 d./ 3 nakvynių sveikatingumo poilsis DVIEM Palangoje! Už ypatingą - 246 € kainą Jūsų laukia jaukios nakvynės, 3 kartų per dieną maitinimas, SPA procedūrų rinkinys (po 3 procedūras per parą kiekvienam), gydytojo konsultacija + DOVANA nuo "NoriuNoriuNoriu.lt" ir "Palangos Linas".

tik246
Galioja iki
2016.12.30
akcija -23%
2 d./ 1 n. poilsis su SPA procedūromis DVIEM!
GREITA PERŽIŪRA

Poilsis ramioje Palangos vietoje įsikūrusiame viešbutyje "Gradiali", kur Jūsų lauks 2 d./ 1 nakvynė su pusryčiais, 1 SPA procedūra pasirinktinai ir atsipalaidavimas viešbučio baseino ir pirčių komplekse DVIEM tik už 89 € vietoj 117 €

tik89
Kaina be nuolaidos
117
Sutaupai
-23%
Galioja iki
2016.08.25
2 d./ 1 n. SPA poilsis VISOMIS SAVAITĖS DIENOMIS!
GREITA PERŽIŪRA

Pasitikite ★★★★★ 2 d./ 1 n. poilsį, galiojantį net 12 mėn. VISOMIS SAVAITĖS DIENOMIS su NERIBOTU LAIKU mėgaujantis "Vanagupės", "Golden SPA" baseinų ir aromaterapinių pirčių kompleksu bei prabangia nakvyne su pusryčiais DVIEM vos už 103 €!

tik103
3 d./2 n. atostogos ir princesių baseinas 12 mėn.!
GREITA PERŽIŪRA

Galioja net 12 mėn. nuo kelialapio įsigijimo datos VISOMIS SAVAITĖS DIENOMIS! Pasitik 3 d./ 2 n. ★★★★★ poilsį "Vanagupė" viešbutyje, kuomet Jūsų laukia NERIBOTAS laikas mėgautis "Vanagupės" ir  "Golden SPA" baseinų ir aromaterapinių pirčių kompleksu, PRINCESIŲ BASEINU bei prabangiomis nakvynėmis su pusryčiais!

tik221
4 d./ 3 n. su 3 k. maitinimu, 7 SPA procedūromis!
GREITA PERŽIŪRA

Ilsėkitės vos 100 metrų iki jūros! Išskirtinis pasiūlymas VASARAI (2016.06.01 - 2016.08.31) - 4 d./ 3 n. poilsis su 3 k. maitinimu, NET 7 SPA procedūromis ir apsilankymu baseino ir pirčių komplekse yra skirtas VIENAM vos už 369 €! Pasirinkimuose taip pat yra poilsis skirtas DVIEM.

tik369
Galioja iki
2016.08.31
5 d./ 4 n. sveikatinimo programa DVIEM!
GREITA PERŽIŪRA

5 d./ 4 n. sveikatinimo programa DVIEM ir 2 kartų per dieną maitinimas! Taip pat laukia SPA pramogos, procedūrų programa, Fango parafino aplikacija ARBA galvaninė procedūra pasirinktinai už 512 .

tik512
Galioja iki
2016.08.25
akcija -25%
3 d./2 n. sveikatinimo poilsis Palangoje DVIEM!
GREITA PERŽIŪRA

3 d./ 2 n. sveikatinimo ir SPA poilsis Palangoje DVIEM! Net 2 nakvynės su pusryčiais, SPA pramogomis bei po 4 sveikatinimo procedūras DVIEM tik už 221 € vietoj 295 €.

tik221
Kaina be nuolaidos
295
Sutaupai
-25%
Galioja iki
2016.08.25
NET 4 nakvynių poilsis Palangoje DVIEM!
GREITA PERŽIŪRA

Pasimėgaukite poilsiu Palangoje! Laukia 5 dienos/ 4 nakvynės STANDARTINIAME dviviečiame kambaryje DVIEM99 €★★★ viešbutyje „Žalias namas“, įsikūrusiame centrinėje, tačiau ramioje dalyje! Taip pat galite rinktis poilsį LIUKSO klasės kambaryje.  

tik99
Galioja iki
2016.10.01
2 d./ 1 n. VASAROS poilsis Palangoje DVIEM!
GREITA PERŽIŪRA

VASAROS atostogos "Chateau Amber" viloje Palangoje ant jūros kranto DVIEM už 117 ! Jūsų laukia 2 d./ 1 nakvynė, gardūs pusryčiai, ramybė ir jūros ošimas!

tik117
Galioja iki
2016.09.01
2 nakvynės Palangoje DVIEM su saunos malonumais!
GREITA PERŽIŪRA

Ypatinga kaina - tik 72 € poilsiui Palangoje! Subtilaus poilsio ieškotojams turime numatę 2 d./ 1 n. poilsį Palangos miesto centre įsikūrusiame, retro stiliaus viešbutyje "Gamanta Art" su saunos malonumais!

tik72
Galioja iki
2016.10.15
Net 4 d./ 3 n. poilsis su 8 procedūromis VIENAM!
GREITA PERŽIŪRA

Leiskitės į 4 d./ 3 n. sveikatinimo kelionę VIENAM pušynų apsuptame Sveikatos centre "Energetikas". Poilsio metu laukia jaukios nakvynės su 3 k. maitinimu, gydytojo konsultacija ir NET 8 sveikatinimo procedūromis! Pasirinkimuose taip pat yra poilsis skirtas DVIEM.

tik199
Galioja iki
2016.08.31
Net 5 d./ 4 n. DVIEM viešbutyje Palangos centre!
GREITA PERŽIŪRA

Išskirtinis pasiūlymas VASAROS sezono metu viename populiariausių Lietuvos kurortų - Palangoje vos už 209  €. Poilsiausite NET 5 d./ 4 n. STANDARTINIAME numeryje ★★★ viešbutyje „Žalias namas“, įsikūrusiame centrinėje, tačiau ramioje dalyje, o ryte mėgausitės gardžiais pusryčiais! Pasirinkimuose taip pat yra poilsis LIUKSO klasės kambaryje.

tik209
Galioja iki
2016.08.17
2 d./ 1 n. SPA poilsis DVIEM galiojantis 12 mėn.!
GREITA PERŽIŪRA

Galioja net 12 mėn. nuo kelialapio įsigijimo datos! Pasitikite ★★★★★ 2 d./ 1 n. poilsį, kuris prasideda "Pasitikimo" gėrimu, NERIBOTU LAIKU mėgaujantis "Vanagupės", "Golden SPA" baseinų ir aromaterapinių pirčių kompleksu bei prabangia nakvyne su pusryčiais DVIEM vos už 95 € (328.02 Lt) DARBO DIENOMIS!

tik95
Prabangi ★★★★★ nakvynė DVIEM ir princesių baseinas
GREITA PERŽIŪRA

Prabangus ★★★★★ 2 d./ 1 n. poilsis galiojantis net 12 mėn. "Vanagupė" viešbutyje VISOMIS SAVAITĖS DIENOMIS, kuomet Jūsų laukia NERIBOTAS laikas mėgautis "Vanagupės" ir  "Golden SPA" baseinų ir aromaterapinių pirčių kompleksu, PRINCESIŲ BASEINU bei prabangia nakvyne su pusryčiais už 129 € (445.41 Lt)!

tik129
2 n. poilsis su pusryčiais VASAROS metu Palangoje!
GREITA PERŽIŪRA

Poilsiaukite viename populiariausių Lietuvos kurortų - Palangoje, ★★★ viešbutyje „Žalias namas“!  Už 109  € Jūsų laukia 3 d./ 2 naktys STANDARTINIAME numeryje su pusryčiais nubudus ryte! 

tik109
Galioja iki
2016.08.17
2 d./ 1 n. su 3 k. maitinimu, 3 SPA procedūromis!
GREITA PERŽIŪRA

Ilsėkitės vos 100 metrų iki jūros! Išskirtinis pasiūlymas VASARAI (2016.06.01 - 2016.08.31) - 2 d./ 1 n. poilsis su 3 k. maitinimu, 3 SPA procedūromis ir apsilankymu baseino ir pirčių komplekse yra skirtas VIENAM vos už 119 €! Pasirinkimuose taip pat yra poilsis skirtas DVIEM.

tik119
Galioja iki
2016.08.31
2 d./1 n. atostogos prie jūros VASAROS metu DVIEM
GREITA PERŽIŪRA

Poilsis vos 100 metrų iki jūros! Laukia 2 d./ 1 n. standartiniame kambaryje su pusryčiais ir maloniomis atpalaiduojančiomis SPA akimirkomis baseino ir pirčių komplekse DVIEM tik už 79 €!

tik79
Galioja iki
2016.12.30
3 naktų sveikatinimo poilsis VIENAM su maitinimu!
GREITA PERŽIŪRA

4 d./ 3 nakvynių sveikatingumo poilsis VIENAM Palangoje! Už ypatingą - 222 € kainą Jūsų laukia jaukios nakvynės, 3 kartų per dieną maitinimas, SPA procedūrų rinkinys (po 3 procedūras per parą), gydytojo konsultacija + DOVANA nuo "NoriuNoriuNoriu.lt" ir "Palangos Linas".

tik222
Galioja iki
2016.08.20
3 d. poilsis su masažais apartamentuose Palangoje
GREITA PERŽIŪRA

Pailsėk Palangoje "Palanga Visit" apartamentuose! 3 d. poilsis su masažais moderniai įrengtuose apartamentuose DVIEM tik 102 €. Kelialapis galioja VISOMIS SAVAITĖS DIENOMIS!

tik102
Galioja iki
2016.10.01
5 d. SPA poilsis su masažais apartamentuose DVIEM!
GREITA PERŽIŪRA

5 d./ 4 nakvynių poilsis moderniai įrengtuose apartamentuose, NET po 3 masažus kiekvienam ir privatus 2 val. apsilankymas saunoje ir sūkurinėje vonioje DVIEM tik 213 €. Kelialapis galioja VISOMIS SAVAITĖS DIENOMIS!

tik213
Galioja iki
2016.09.01
Sveikatinimo poilsis prie jūros su pilnu maitinimu
GREITA PERŽIŪRA

Leiskitės į trumpą 2 d./ 1 n. sveikatinimo kelionę, skirtą VIENAM pušynų apsuptame Sveikatos centre "Energetikas". Poilsio metu laukia jauki nakvynė su 3 k. maitinimu, gydytojo konsultacija, 3 sveikatinimo procedūros + DOVANA nuo "NoriuNoriuNoriu"! Pasirinkimuose taip pat yra poilsis skirtas DVIEM.

tik89
Galioja iki
2016.08.31
4 naktų sveikatinimo poilsis DVIEM su maitinimu!
GREITA PERŽIŪRA

5 d./ 4 n. sveikatingumo poilsis DVIEM Palangoje! Vos už 328 € Jūsų laukia jaukios nakvynės, 3 kartų per dieną maitinimas, SPA procedūrų rinkinys (po 3 procedūras per parą kiekvienam), gydytojo konsultacija + DOVANA nuo "NoriuNoriuNoriu" ir "Palangos Linas".

tik328
Galioja iki
2016.12.30
Sveikatinimo poilsis LIUKSO klasės kambaryje!
GREITA PERŽIŪRA

5 d./ 4 nakvynių sveikatingumo poilsis ŠEIMAI (2 suaugusieji + 2 vaikai iki 7 m. arba 1 vaikas iki 12 m. (be maitinimo ir procedūrų) Palangoje! Už ypatingą - 524 € kainą Jūsų laukia jaukios nakvynės LIUKSO klasės kambaryje, 3 kartų per dieną maitinimas, SPA procedūrų rinkinys (po 3 procedūras per parą kiekvienam), gydytojo konsultacija + DOVANA.

tik524
Galioja iki
2016.08.19
3 d. Sveikatinimo poilsis su pilnu maitinimu DVIEM
GREITA PERŽIŪRA

3 d./ 2 n. sveikatinimo poilsis DVIEM su PILNU MAITINIMU Palangoje įsikūrusiame Sveikatos centre "Energetikas". Vos už 189 € vietoj 218 € (752.71 Lt) Jūsų lauks jaukios nakvynės, pilnas maitinimas, apsilankymas baseine ir sveikatinimo procedūros! Pasirinkimuose taip pat yra 5 d./ 4 n. poilsis.

tik189
Kaina be nuolaidos
218
Sutaupai
-13%
Galioja iki
2016.12.22
2 nakvynių poilsis prie jūros DVIEM!
GREITA PERŽIŪRA

Pasimėgaukite poilsiu Palangoje! 3 dienos/ 2 nakvynės STANDARTINIAME dviviečiame kambaryje DVIEM  59 €★★★ viešbutyje „Žalias namas“, įsikūrusiame centrinėje, tačiau ramioje dalyje! Taip pat galite rinktis poilsį LIUKSO klasės kambaryje.  

tik59
Galioja iki
2016.10.01
4 d./ 3 n. sveikatinimo programa DVIEM!
GREITA PERŽIŪRA

4 d./ 3 n. sveikatinimo programa DVIEM, kuomet Jūsų laukia nakvynės su pusryčiais, SPA pramogos, gydytojo konsultacija ir procedūrų programa bei Fango parafino aplikacija vos už 479 € vietoj 513 €.

tik479
Kaina be nuolaidos
513
Sutaupai
34
Galioja iki
2016.08.25
2 nakvynių SPA poilsis DVIEM prie jūros!
GREITA PERŽIŪRA

Vasaros poilsis vos 100 metrų iki jūros! Laukia 3 dienų/ 2 nakvynių poilsis su pusryčiais, maloniomis atpalaiduojančiomis SPA akimirkomis baseino ir pirčių komplekse DVIEM tik už 189 €!

tik189
Galioja iki
2016.08.31
Nakvynė Palangoje DVIEM su saunos malonumais!
GREITA PERŽIŪRA

Ypatinga kaina - tik 39 € poilsiui Palangoje! Subtilaus poilsio ieškotojams turime numatę 2 d./ 1 n. poilsį Palangos miesto centre įsikūrusiame, retro stiliaus viešbutyje "Gamanta Art" su saunos malonumais!

tik39
Galioja iki
2016.10.15
2d./1n. poilsis LIUKSO numeryje DVIEM!
GREITA PERŽIŪRA

Padovanokite išskirtinį poilsį sau ir savo artimam žmogui Palangoje! Poilsio metu lauks 2 d./ 1 n. LIUKSO klasės numeryje viloje "Chateau Amber" ir gardūs pusryčiai nubudus ryte DVIEM ir visa tai tik už 167 €!

tik167
Galioja iki
2016.09.01
NET 5 nakvynių poilsis Palangoje su sauna!
GREITA PERŽIŪRA

Ypatinga kaina -  147 € DVIEM! Jūsų lauks NET 6 d./ 5 nakvynės Palangos miesto centre įsikūrusiame, retro stiliaus viešbutyje "Gamanta Art" su nemokama kava ar arbata bei saunos malonumais nubudus ryte!

tik147
Galioja iki
2016.10.15
1 nakvynės VASAROS poilsis Palangoje DVIEM!
GREITA PERŽIŪRA

2 dienų/ 1 nakvynės poilsis DVIEM Palangoje tik už 59 €! Retro stiliaus viešbutis "Gamanta Art" skirtas subtilaus poilsio ieškotojams! Kelialapis galioja DARBO DIENOMIS nuo 2016.07.15 iki 2016.08.20.

tik59
Galioja iki
2016.08.20
4 n. sveikatinimo poilsis VIENAM su 3 k. maitinimu
GREITA PERŽIŪRA

5 d./ 4 n. sveikatingumo poilsis VIENAM Palangoje! Vos už 204 € Jūsų laukia jaukios nakvynės, 3 kartų per dieną maitinimas, SPA procedūrų rinkinys (po 3 procedūras per parą), gydytojo konsultacija + DOVANA nuo "NoriuNoriuNoriu" ir "Palangos Linas".

tik204
Galioja iki
2016.12.30
Poilsis prie jūros DVIEM ir SPA malonumai!
GREITA PERŽIŪRA

Lepinsitės 3 dienų/ 2 nakvynių ★★★★★ poilsiu "Vanagupė" viešbutyje, kuomet Jūsų lauks NERIBOTAS laikas mėgaujantis "Vanagupės" ir  "Golden SPA" baseinų ir aromaterapinių pirčių kompleksu, PRINCESIŲ BASEINAS bei prabangios nakvynės su pusryčiais tik už 310 € vietoj 354 €!

tik310
Kaina be nuolaidos
354
Sutaupai
44
Galioja iki
2016.08.25
akcija -4%
4 d./ 3 n. sveikatinimo programa VIENAM!
GREITA PERŽIŪRA

4 d./ 3 n. sveikatinimo programa VIENAM, kuomet Jūsų laukia nakvynės su pusryčiais, SPA pramogos, gydytojo konsultacija ir procedūrų programa bei Fango parafino aplikacija vos už 299 € vietoj 312 €.

tik299
Kaina be nuolaidos
312
Sutaupai
-4%
Galioja iki
2016.08.25
2 nakvynių VASAROS poilsis Palangoje DVIEM!
GREITA PERŽIŪRA

3 d./ 2 nakvynių ★★★★ poilsis Palangoje VASARĄ! Jūsų laukia jauki nakvynė standartiniame numeryje su saunos malonumais. Visa tai DVIEM tik už 174 €!

tik174
Galioja iki
2016.08.31
1 nakvynės VASAROS poilsis Palangoje DVIEM!
GREITA PERŽIŪRA

2 d./ 1 nakvynės ★★★★ poilsis Palangoje VASARĄ! Jūsų laukia jauki nakvynė standartiniame numeryje su saunos malonumais. Visa tai DVIEM tik už 174 €!

tik99
Galioja iki
2016.08.31
Net 4 nakvynių poilsis Palangoje DVIEM!
GREITA PERŽIŪRA

Vasaros atostogos Palangoje (2016.07.01 - 2016.09.01), kuomet Jūsų laukia NET 5 d./ 4 n. LIUKSO klasės apartamentuose su  pusryčiais ir SPA malonumai viešbučio komplekse DVIEM636 €

tik636
Galioja iki
2016.09.01
Jauki nakvynė DVIEM Palangoje!
GREITA PERŽIŪRA

Skirkite laiko sau - praleiskite įsimintinas atostogas prie jūros Palangoje! Jūsų laukia 2 d./ 1 n. poilsis DVIEM vieno kambario apartamentuose bei speciali DOVANA "NoriuNoriuNoriu.lt" klientams, apsilankymas "Rivastar" viešbučio saunoje vos už 87 €.

tik87
Galioja iki
2016.08.20
3 nakvynės apartamentuose Palangoje DVIEM!
GREITA PERŽIŪRA

Skirkite laiko sau - praleiskite įsimintinas atostogas prie jūros Palangoje! Jūsų laukia NET d./ 3 nakvynių poilsis DVIEM vieno kambario apartamentuose bei speciali DOVANA "NoriuNoriuNoriu.lt" klientams, apsilankymas "Rivastar" viešbučio saunoje vos už 235 €.

tik235
Galioja iki
2016.08.20
Laimėk kelialapį į "Amber Palace" arba kepsninę!

Registruokis ir laimėk! 1 laimingojo laukia 2 dienų/ 1 nakvynės poilsis vos 100 m. iki Baltijos jūros - SPA "Amber Palace" DVIEM, o NET 5 laimingųjų laukia "Pigu.lt" įsteigti prizai - kepsninės, kurios taip reikalingos keliaujant ir atostogaujant gamtoje!

2 d./ 1 n. sveikatinimo poilsis Palangoje DVIEM!
GREITA PERŽIŪRA

Poilsis su Mano RIMI kortele - 2 d./ 1 n. Sveikatos centre "Energetikas", kuriame mėgausitės jaukia nakvyne su pusryčiais, apsilankymu baseine ir sveikatinimo procedūromis dviese vos už 79 € DARBO DIENOMIS! Pasirinkimuose yra poilsis galiojantis VISOMIS SAVAITĖS DIENOMIS.

tik79
Galioja iki
2016.12.22
Daugiau informacijos:

Viešbučiai Palangoje

Palanga - viena seniausių ir populiariausių Lietuvos poilsio vietų. Jaukus ir nedidelis kurortinis miestas yra įsikūręs Baltijos jūros pakrantėje, šalia Latvijos sienos. Poilsiauti čia galima bet kuriuo metų laiku, nes Palanga niekada nemiega. Tiek dieną, tiek naktį aktyvus kurortas didžiausius malonumus gali pasiūlyti šiltuoju metų laiku, nes tada galima mėgautis Baltijos jūra ir paplūdimiais, tačiau viešbučiai Palangoje gali puikiai lepinti Jus ir žiemą, o Noriunoriunoriu.lt komanda pasirūpins puikiomis nuolaidomis ir akcijomis. Renkantis mus Jums neteks patirti būsto ieškojimo rūpesčių vasaros sezonu, nes viskas čia bus suplanuota. Jums reikės tik atvažiuoti ir pasinerti į malonumų sūkurį, o Palangos apartamentai apgaubs Jus jaukumu ir šiluma.

 

Palanga – gyvas miestas. Su tuo sutiktų kiekvienas, nors kartą buvęs Palangoje, tačiau mūsų siūlomi viešbučiai Palangoje ir poilsio namai Palangoje garantuos Jums ramybę. Specialiai atrinkti ir puikiai įvertinti Palangos viešbučiai prie jūros suteiks SPA malonumų, galėsite mėgautis pirčių ir baseinų kompleksų paslaugomis. Viešbučiai Palangoje su SPA siūlo aukštos klasės kambarius, kurie užtikrins saldų miegą Jums ir Jūsų mylimam žmogui, o atsibudę skaniai pusryčiausite. Kiekviename kambaryje esanti kabelinė televizija, bevielis internetas ir kondicionavimo sistemos sukurs komforto jausmą, o ant jūros kranto esantys viešbučiai suteiks galimybę bet kuriuo paros metu mėgautis Lietuvos pajūriu ir raminančiu jūros ošimu vos už poros minučių kelio. Palangos viešbučių asortimentas išties platus: "Gamanta", "Žalias namas", "Alka", "Palangos Juzė", "Palangos Linas", "Vanagupė", "Neonelė" kartu su Noriunoriunoriu.lt kolektyvu pateikia Jums puikių Palangos viešbučių pasiūlymų su akcijomis, saugančiomis Jūsų sunkiai uždirbtus pinigus. Ne paslaptis, jog viešbučiai Palangoje 5 žvaigždučių išpildys kiekvieną jūsų įgeidį. O ir išsirinkti labiausiai tinkantį pasiūlymą čia galės kiekvienas. Jūsų norai mums įsakymai, o Palangos viešbučiai - Jūsų karalystė!


Palangoje gausu lankytinų vietų ir istorinių objektų, kurie poilsį padarys dar ir turiningu. Išėję už Palangos viešbučio ribų galėsite aplankyti Gintaro muziejų ir rozariumą, įkopti į Birutės, Naglio ir Žemaičių kalnus, aplankyti oranžeriją. Kiekvienas čia galės išsirinkti lankytinus objektus pagal savo norus. Čia yra ir daug paminklų, tokių kaip "Eglė žalčių karalienė", "Jūratė ir Kastytis" bei kitų. Mėgstantiems meną Palanga gali pasiūlyti dailės galeriją.


Mėgstantiems aktyvų laisvalaikį Palangos viešbučiai bei poilsio namai Palangoje siūlo įvairias pramogas. Dviračiai suteiks galimybę ir gerai praleisti laiką, ir aplankyti visus Palangos kampelius, ir pramankštinti raumenis. Mėgstantiems daug vaikščioti ar pabėgioti Palangos takeliai puikiai tiks - tik nepamirškite prieš išvažiuodami į kelioninį lagaminą įsimesti patogių sportinių batelių. Jaunatviškoms asmenybėms yra puiki galimybė pašėlti Palangos klubuose, kuriuose kiekvieno muzikos stiliaus mėgėjai atras sau priimtiniausias vietas.


Šalia Palangos viešbučių, pajūryje ir miesto centre esantys restoranai patieks Jums skanų maistą, kuriuo galėsite mėgautis per pusryčius, pietus ir vakarienę. Kiekvienas Palangos restoranas rūpinasi savo klientais ir stengiasi patenkinti jų poreikius, todėl galite būti tikri, kad čia pavalgysite skaniai.


Taigi, Palanga yra išties puikus kurortas tiek norintiems pailsėti ramiai, tiek ir tiems, kurie mėgsta aktyvų laisvalaikio leidimo būdą. Noriunoriunoriu.lt komanda, bendradarbiaudama su Palangos viešbučių personalu, stengiasi išpildyti kiekvieną Jūsų norą ir atitinkamai pritaikyti galimas nuolaidas Jūsų poilsiui, nuo kurių nenukentės atostogų kokybė. Savaitgalis, praleistas Palangoje, bus lygus savaitei poilsio namie, o Palangos viešbučių personalas pasirūpins, kad Jūsų pečiai nebūtų užkrauti nereikalingais rūpesčiais ir Jūsų nevargintų netikėti nesklandumai. Kiekvienas viešbutis Palangoje siūlo galimybę poilsiauti kartu su šeima ir artimaisiais. Viskas, ką Jums reikia padaryti planuojant puikias atostogas Palangoje, tai tik išsirinkti labiausiai Jums priimtiną pasiūlymą ir spausti NORIU, o viskuo kitu pasirūpinsime mes. Iki susitikimo kartu planuojant Jūsų laisvą laiką!

į viršų