Viešbučiai Palangoje

-

Palanga - viena seniausių ir populiariausių Lietuvos poilsio vietų. Jaukus ir nedidelis kurortinis miestas yra įsikūręs Baltijos jūros pakrantėje, šalia Latvijos sienos. Poilsiauti čia galima bet kuriuo metų laiku, nes Palanga niekada nemiega. Tiek dieną, tiek naktį aktyvus kurortas didžiausius malonumus gali pasiūlyti šiltuoju metų laiku, nes tada galima mėgautis Baltijos jūra ir paplūdimiais, tačiau viešbučiai Palangoje gali puikiai lepinti Jus ir žiemą, o Noriunoriunoriu.lt komanda pasirūpins puikiomis nuolaidomis ir akcijomis. Renkantis mus Jums neteks patirti būsto ieškojimo rūpesčių vasaros sezonu, nes viskas čia bus suplanuota. Jums reikės tik atvažiuoti ir pasinerti į malonumų sūkurį.

 

Palanga – gyvas miestas. Su tuo sutiktų kiekvienas, nors kartą buvęs Palangoje, tačiau mūsų siūlomi viešbučiai Palangoje ir poilsio namai Palangoje garantuos Jums ramybę. Specialiai atrinkti ir puikiai įvertinti Palangos viešbučiai suteiks SPA malonumų, galėsite mėgautis pirčių ir baseinų kompleksų paslaugomis. Aukštos klasės kambariai užtikrins saldų miegą Jums ir Jūsų mylimam žmogui, atsibudę skaniai pusryčiausite. Kiekviename kambaryje esanti kabelinė televizija, bevielis internetas ir kondicionavimo sistemos sukurs komforto jausmą, o ant jūros kranto esantys viešbučiai suteiks galimybę bet kuriuo paros metu mėgautis Lietuvos pajūriu ir raminančiu jūros ošimu vos už poros minučių kelio. Palangos viešbučių asortimentas išties platus: "Gamanta", "Žalias namas", "Alka", "Palangos Juzė", "Palangos Linas", "Vanagupė", "Neonelė" kartu su Noriunoriunoriu.lt kolektyvu pateikia Jums puikių Palangos viešbučių pasiūlymų su akcijomis, saugančiomis Jūsų sunkiai uždirbtus pinigus. O ir išsirinkti labiausiai tinkantį pasiūlymą čia galės kiekvienas. Jūsų norai mums įsakymai!


Palangoje gausu lankytinų vietų ir istorinių objektų, kurie poilsį padarys dar ir turiningu. Išėję už Palangos viešbučio ribų galėsite aplankyti Gintaro muziejų ir rozariumą, įkopti į Birutės, Naglio ir Žemaičių kalnus, aplankyti oranžeriją. Kiekvienas čia galės išsirinkti lankytinus objektus pagal savo norus. Čia yra ir daug paminklų, tokių kaip "Eglė žalčių karalienė", "Jūratė ir Kastytis" bei kitų. Mėgstantiems meną Palanga gali pasiūlyti dailės galeriją.


Mėgstantiems aktyvų laisvalaikį Palangos viešbučiai bei poilsio namai Palangoje siūlo įvairias pramogas. Dviračiai suteiks galimybę ir gerai praleisti laiką, ir aplankyti visus Palangos kampelius, ir pramankštinti raumenis. Mėgstantiems daug vaikščioti ar pabėgioti Palangos takeliai puikiai tiks - tik nepamirškite prieš išvažiuodami į kelioninį lagaminą įsimesti patogių sportinių batelių. Jaunatviškoms asmenybėms yra puiki galimybė pašėlti Palangos klubuose, kuriuose kiekvieno muzikos stiliaus mėgėjai atras sau priimtiniausias vietas.


Šalia Palangos viešbučių, pajūryje ir miesto centre esantys restoranai patieks Jums skanų maistą, kuriuo galėsite mėgautis per pusryčius, pietus ir vakarienę. Kiekvienas Palangos restoranas rūpinasi savo klientais ir stengiasi patenkinti jų poreikius, todėl galite būti tikri, kad čia pavalgysite skaniai.


Taigi, Palanga yra išties puikus kurortas tiek norintiems pailsėti ramiai, tiek ir tiems, kurie mėgsta aktyvų laisvalaikio leidimo būdą. Noriunoriunoriu.lt komanda, bendradarbiaudama su Palangos viešbučių personalu, stengiasi išpildyti kiekvieną Jūsų norą ir atitinkamai pritaikyti galimas nuolaidas Jūsų poilsiui, nuo kurių nenukentės atostogų kokybė. Savaitgalis, praleistas Palangoje, bus lygus savaitei poilsio namie, o Palangos viešbučių personalas pasirūpins, kad Jūsų pečiai nebūtų užkrauti nereikalingais rūpesčiais ir Jūsų nevargintų netikėti nesklandumai. Kiekvienas viešbutis Palangoje siūlo galimybę poilsiauti kartu su šeima ir artimaisiais. Viskas, ką Jums reikia padaryti planuojant puikias atostogas Palangoje, tai tik išsirinkti labiausiai Jums priimtiną pasiūlymą ir spausti NORIU, o viskuo kitu pasirūpinsime mes. Iki susitikimo kartu planuojant Jūsų laisvą laiką!

nuolaida
69Lt

Ypatinga rudens kaina - 3 d./ 2 nakvynių poilsis ir SPA malonumai Palangoje. Tik 379 Lt DVIEM už patogumais aprūpintą poilsį! Jūsų laukia ne tik nakvynės su pusryčiais, bet dar gaunate iki 3 val. SPA visomis savaitės dienomis.

tik379
109.77 €
Lt
448Lt
Sutaupai
-15%
Liko
11 vnt.

5* viešbutyje Vanagupė laisvalaikis prasideda neribotu laiku mėgaujantis SPA baseinų ir pirčių kompleksu. Pravėrę kambario duris rasite minkštus čiužinius, alergijos nekeliančią patalynę, kad išsimiegotumėte karališkai. Šie ir kiti įskaičiuoti malinumai skirti DVIEM!

tik360
104.26 €
Lt
425Lt
Sutaupai
65Lt
Liko
5 vnt.

Vienintelis Palangoje 3 dienų sveikatingumo ir SPA poilsis prie jūros DVIEM! Mokate už 2 nakvynes su pusryčiais bei SPA pramogomis moderniame viešbutyje "Gradiali", o dovanų gaunate prafino vonelę rankoms, galvos masažą, apsilankymą druskų kambaryje bei perlinę vaistažolių vonią. Spauskite noriu ir sužinokite kaip atrodys jūsų atostogos!

tik819
237.2 €
Lt
Liko
17 vnt.
akcija
-20%

Poilsis Palangoje DVIEM VISOMIS SAVAITĖS DIENOMIS! Net 2 nakvynės su sočiais, karštų patiekalų pusryčiais kiekvieną rytą. Spausk noriu ir sužinok apie papildomą nuolaidą, kuri laukia įsigijus noriunoriunoriu.lt kelialapį.

tik352
101.95 €
Lt
440Lt
Sutaupai
-20%
Parduota
64 vnt.
akcija
-20%

Poilsis Palangoje šeimai VISOMIS SAVAITĖS DIENOMIS! Net 2 nakvynės TRIMS su sočiais karštų patiekalų pusryčiais kiekvieną rytą. Spausk noriu ir sužinok apie papildomą nuolaidą, kuri jūsų šeimos laukia įsigijus noriunoriunoriu.lt kelialapį.

tik449
130.04 €
Lt
568Lt
Sutaupai
-20%
Parduota
31 vnt.

Vienas didžiausių ir prabangiausių viešbučių Lietuvoje 5* "Vanagupė" parengė SPA malonumų poilsį, kuriame įskaičiuota prabangi nakvynė, pusryčiai viešbučio restorane, neribotas laikas baseinų ir pirčių komplekse, masažai, ledo kambarys ir dar daugiau. Visa tai DVIEM!

tik530
153.5 €
Lt
595Lt
Sutaupai
65Lt
Liko
20 vnt.
nuolaida
291Lt

Akcija - 3 d./ 2 nakvynių poilsis ir SPA malonumai Palangoje net - 36 % mažesne kaina! Patogumais aprūpinto poilsio metu Jūsų laukia ne tik nakvynės su pusryčiais, bet dar gaunate iki 3 val. atpalaiduojantiems SPA malonumams visomis savaitės dienomis.

tik499
144.52 €
Lt
790Lt
Sutaupai
-36%
Liko
18 vnt.

Pradžiuginkite save nekasdienine nakvyne Palangoje. Tik 99 Lt už 145 Lt vertės prabangią nakvynę viešbutyje Neonelė.

tik99
28.67 €
Lt
145Lt
Sutaupai
46Lt
Liko
13 vnt.
akcija
-29%

Tobulas poilsis DVIEM Palangoje, viešbutyje Tik 219 Lt vietoj 310 Lt! Lepinkite savo antrąją pusę gurmaniška vakariene, prabangia nakvyne, o rytą pasitikite gardžiuodamiesi pusryčiais.

tik219
63.43 €
Lt
310Lt
Sutaupai
91Lt
Liko
20 vnt.