+3706 300 7 111
tikrai@noriunoriunoriu.lt
Mano NoriuNoriuNoriu.lt
Susipažinkime!

Viešbučiai Druskininkuose

Druskininkai - didžiausias Lietuvos kurortas pačiuose šalies pietuose. Druskininkų viešbučiai siūlo apsistoti jaukiuose kambariuose, pasimėgauti mineralinių vandenų gydyklomis ir SPA malonumais. Viešbučiai Druskininkuose tai geriausias pasirinkimas trokštantiems atgaivinti sielą ir kūną.

 

Druskininkai – tarptautinis, ištisus metus veikiantis mineralinio vandens, purvo, ir klimato terapijos kurortas. Nuo seno garsėjantis savo išskirtiniais gamtos teikiamais malonumais, Druskininku miestas pietų Lietuvoje pritraukia itin daug poilsiautojų. Viešbučiai Druskininkuose ir čia teikiamos SPA procedūros - puikus būdas atsipalaiduoti ir bent trumpam atitrūkti nuo didmiesčio rutinos ir nepaliaujamo šurmulio. Ramybė ir atgaiva Jūsų kūnui ir sielai čia garantuota. Noriunoriunoriu.lt kolektyvas siūlo Jums puikias Druskininkų viešbučių akcijas, kurios padės apsaugoti Jūsų piniginę nuo pernelyg didelių išlaidų, tačiau kartu ir mėgautis trumpomis atostogomis. Druskininkuose poilsis galimas viešbučiuose, SPA, o mėgstantiems aktyvų laisvalaikį - Druskininkų vandens parke, "Snow arenoje" ir gamtoje, vaikščiojant ar važinėjant dviračiais. Druskininkų kurorte taip pat čia veikia ir gydyklos, padėsiančios pagerinti nualintą miesto žmonių sveikatą.

 

Vienas svarbiausių viešbučių Druskininkuose privalumas - SPA procedūros. Atpalaiduojantys masažai, sūkurinės ir Negyvosios jūros vonios, garinės pirtys ramina kūną ir leidžia pasijusti tarsi iš naujo gimusiu. Mėgstantiems romantiką čia taip pat yra iš ko rinktis, o visais malonumais pasirūpins viešbučių Druskininkuose personalas. Druskininkų miestas turi ką pasiūlyti savo svečiams: "SPA Sana", "Goda", "Pušynas", "Europa Royale", "Medūna", "Medea"... Rinktis tikrai yra iš ko ir tai dar ne viskas. Asortimentas platus, nes mums svarbūs Jūsų poreikiai. Nesvarbu, jaunas ar senas, čia kiekvienas jausis puikiai. Ir visa tai - už nedidelę kainą, nes Noriunoriunoriu.lt komanda kiekvienam suteikia viešbučių Druskininkuose akcijas. Pasiūlymų ne vienas ir ne du, išsirinkti lengva nebus!

 

Be to, Druskininkai garsūs ir žinomi ne vien savo puikiais viešbučiais ir atpalaiduojančiomis SPA procedūromis - čia yra ir Druskininkų vandens parkas, vienas žinomiausių ir labiausiai mėgstamų vandens parkų Lietuvoje ir netgi aplinkinėse šalyse. Į Druskininkų vandens parką atvyksta Lenkijos, Latvijos, Baltarusijos ir Rusijos turistai. Aktyvų laisvalaikį mėgstantys žmonės gali čia keliauti poromis, šeimomis ar su draugais - laukiamas kiekvienas. Linksmieji nusileidimo kalneliai ir čiuožyklos suteiks šiek tiek adrenalino, raumenims apšilti puikiai tiks baseinai, o burbuliukų pilnos šiltos vonios leis atsipalaiduoti. Planuojantiems apsistoti ilgiau Druskininkų viešbučiai suteiks gundančius pasiūlymus ir akcijas, kad poilsis būtų dar malonesnis.

 

Būtina paminėti, kad gamta Druskininkuose išties graži. Ramybės trokštančioms sieloms čia puiki galimybė pasivaikščioti  Druskininkų miškais ar pasivažinėti dviračiais, kuriuos galima išsinuomoti Druskininkų viešbučiuose, specializuotuose dviračių nuomos punktuose ar atsivežti patiems. Druskininkų miestas siūlo rinktis jau suplanuotus 8km, 10km, 12km ar kitus maršrutus su lankytinais objektais arba pasikliaukite savimi ir leiskite kojoms pačioms minti pedalus ten, kur veda širdis. O lankytinų vietų bei įvairių objektų Druskininkų mieste išties daug: miesto muziejus, M. K. Čiurlionio memorialinis muziejus, Mažoji galerija, V. K. Jonyno galerija, Švendubrės etnografinis kaimas, Raigardo kraštovaizdžio draustinis. Net ir pats Druskininkų senamiestis yra urbanistikos paminklas. Taigi, pasirinkę aktyvų poilsį gamtoje Druskininkuose vienu šūviu nušausite du zuikius: sustiprinsite raumenis ir praplėsite akiratį.

 

Taigi, Druskininkų viešbučiai kartu su Noriunoriunoriu.lt siūlo Jums puikias akcijas ir pasiūlymus, kaip poilsį paversti išties naudingu Jūsų kūnui ir sielai. Savaitgalis Druskininkų viešbutyje su SPA atitiks visą savaitę atostogų namuose. Įsivaizduokite, kaip jau rytoj mėgaujatės profesionalų sukurtais malonumais... Druskininkų miestas ir Noriunoriunoriu.lt kolektyvas įrodys, jog visa tai realu! Prireiks vos keleto kompiuterio pelės paspaudimų ir Jūsų poilsis viename iš Druskininkų viešbučių su SPA procedūromis jau suplanuotas. Beliks pasirūpinti viešbučių rezervacija, o jeigu kils klausimų - kreipkitės, mes tikrai padėsime. Viešbučių rezervavimas neužims daug laiko, o jei visgi kils klausimų susijusių su Druskininkų viešbučių rezervacija - kreipkitės, mes visuomet padėsime. Taigi, kodėl sakyti ne, jei galite sušukti NORIU? Poilsis didžiausiame ir seniausiame Lietuvos kurorte - Druskininkų mieste - laukia Jūsų.

akcija -45%
Poilsis su masažu ir romantiška VAKARIENE DVIEM!
GREITA PERŽIŪRA

Romantiškas poilsis Druskininkuose, vos už 109 € vietoj 199 € Jūsų laukia nakvynė su pusryčiais, gardi vakarienė, apsilankymas viešbučio SPA centre ir MASAŽAS pasirinktinai DVIEM!

tik109
Kaina be nuolaidos
199
Sutaupai
-45%
Galioja iki
2016.11.01
akcija -38%
Atpalaiduojantis 1 nakvynės SPA poilsis DVIEM
GREITA PERŽIŪRA

Palikite miesto šurmulį ir atvykite į Druskininkus, kur Jūsų laukia garinės pirties bei sūkurinės vonios malonumai DVIEM 2d./1n. Leiskite sau atsipalaiduoti ir kvalifikuoti specialistai Jums padarys nugaros arba veido masažus. Ryte skanausite gausius ir skanius pusryčius ir visa tai vos už 52 € vietoj 85 €.

tik52
Kaina be nuolaidos
85
Sutaupai
-38%
Galioja iki
2016.12.01
akcija -45%
4 d./ 3 n. poilsis su masažais ir SPA kompleksu!
GREITA PERŽIŪRA

Puiki nuolaida! Vos 266 € vietoj 490 € romantiškam ir SPA malonumų kupinam 4 d./ 3 nakvynių poilsiui DVIEM standartiniuose arba mini APARTAMENTUOSE Druskininkuose! Jūsų taip pat laukia, V.I.P pirčių ir sūkurinės vonios kompleksas, ypatingi masažai ir ne tik! 

tik266
Kaina be nuolaidos
490
Sutaupai
-45%
Galioja iki
2016.12.25
5 d./4n. Eglės sanatorijoje Druskininkuose DVIEM
GREITA PERŽIŪRA

Ypatinga kaina - vos už 380 € Jūsų laukia 4 nakvynės, net 3 kartų per dieną maitinimas ir asmeninės konsultacijos, kurių metu gydytojas paskirs po 5 procedūras per parą. PLIUS procedūros, kurias gausite tik su noriunoriunoriu.lt kelialapiu. Kelialapis galioja VISOMIS SAVAITĖS DIENOMIS DVIEM.

tik380
Galioja iki
2016.10.16
5 d./4 n. Eglės sanatorijoje Druskininkuose VIENAM
GREITA PERŽIŪRA

Vos už 220 € Jūsų laukia 4 nakvynės, NET 3 kartų per parą maitinimas bei asmeninės konsultacijos, kurių metu gydytojas paskirs po 5 procedūras per parą. PLIUS procedūros, kurias gausite tik su noriunoriunoriu.lt kelialapiu. Kelialapis galioja VISOMIS SAVAITĖS DIENOMIS VIENAM.

tik220
Galioja iki
2016.10.16
Savaitgalis "Eglės" sanatorijoje Druskininkuose
GREITA PERŽIŪRA

"Eglės" sanatorijoje Druskininkuose už jus bus viskuo pasirūpinta! Vos už 188 € DVIEM Jūsų laukia 2 nakvynėsnet 3 kartų per parą maitinimas, taip pat įskaičiuotas masažas, mineralinė vonia, biauralinė relaksacija bei baseino ir pirčių kompleksas. VISOMIS SAVAITĖS DIENOMIS DVIEM!

tik188
Galioja iki
2016.10.16
2 nakvynių SPA poilsis Druskininkuose DVIEM!
GREITA PERŽIŪRA

Prabangus poilsis vos 116 € DVIEM! Atvykite į  ★★★★ viešbutį "Europe Royal Druskininkai" VISOMIS SAVAITĖS DIENOMIS, kur Jūsų laukia 3 dienos/ 2 nakvynės, pusryčiai bei apsilankymas pirties ir sūkurinės vonios komplekse.

tik116
Galioja iki
2016.12.01
2 nakvynės su 3 kartų matinimu ir procedūromis!
GREITA PERŽIŪRA

Išties akį traukiantis pasiūlymas - išskirtinis, SPA procedūrų kupinas 3 d./ 2 nakvynių poilsis DVIEM tik 193 €. Jūsų laukia jaukios nakvynės, 3 k. per parą maitinimas, NET po 3 procedūras per parą kiekvienam + speciali DOVANA nuo "NoriuNoriuNoriu.lt"!

tik193
Kaina be nuolaidos
224
Sutaupai
-13%
Galioja iki
2016.09.30
Poilsis Druskininkuose DVIEM su Mano RIMI
GREITA PERŽIŪRA

Puiki žinia Mano RIMI kortelės turėtojams ir "NoriuNoriuNoriu.lt" klientams - poilsis Druskininkuose, sveikatingumo ir reabilitacijos centre "UPA", kur Jūsų lauks 2 nakvynės, ★★★★ standartą atitinkančiame kambaryje, 3 kartų per dieną maitinimas, SPA pramogos ir sveikatinimo procedūros DVIEM tik už 189 €!

tik189
Galioja iki
2016.10.31
11 d. Eglės sanatorijoje Druskininkuose VIENAM
GREITA PERŽIŪRA

Asmeninės konsultacijos metu gydytojas paskirs po 5 procedūras per parą. PLIUS papildomos procedūros, kurias gausite tik su noriunoriunoriu.lt kelialapiu. Įskaičiuotas net 3 kartų per dieną maitinimas, 10 nakvynių. VISOMIS SAVAITĖS DIENOMIS VIENAM.

tik552
Galioja iki
2016.10.16
akcija -26%
2 n. poilsis DVIEM su masažais ir vakariene!
GREITA PERŽIŪRA

3 dienų/ 2 nakvynių poilsis viešbutyje "Pušynas"! Tik 123 € vietoj 168 € už jaukias 2 nakvynes DVIEM su pusryčiais, SPA malonumus viešbučio pirties ir sūkurinės vonios komplekse, masažus ir romantišką vakarienę su vyno taure viešbučio restorane!

tik123
Kaina be nuolaidos
168
Sutaupai
-26%
Galioja iki
2016.12.01
3 d./ 2 n. poilsis LIUKSO apartamentuose
GREITA PERŽIŪRA

Kupinas masažų ir SPA procedūrų 3 dienų/ 2 nakvynių poilsis APARTAMENTUOSE SU SŪKURINE VONIA Druskininkuose už ypatingą kainą - 170 € DVIEM! Jūsų taip pat laukia V.I.P pirčių ir sūkurinės vonios kompleksas, kūno šveitimas bei kiti malonumai!

tik170
Kaina be nuolaidos
297
Sutaupai
127
Galioja iki
2016.12.25
2 nakvynės DVIEM Druskininkuose su lynų keltuvu!
GREITA PERŽIŪRA

Įsimintinas poilsis viešbutyje "Pušynas", Druskininkuose! Laukia 3 d./ 2 nakvynės DVIEM su pusryčiais, SPA pramogomis, apžvalgine kelione lynų keltuvu bei šiaurietišku ėjimu tik už 82 €!

tik82
Galioja iki
2016.12.24
akcija -33%
SPA poilsis su VIP pirčių kompleksu Druskininkuose
GREITA PERŽIŪRA

2 d./ 1 nakvynės poilsis Druskininkuose "Medea SPA" Viešbutyje. Jūsų laukia apartamentai puošti rožių žiedlapiais, pusryčiai į lovą, V.I.P. pirčių ir sūkurinės vonios kompleksas, sūkurinė vonia, kūno šveitimas bei dar daugiau DVIEM, tik už 99 € vietoj 147.79 €

tik99
Kaina be nuolaidos
147.79
Sutaupai
-33%
Galioja iki
2016.12.25
Ilgasis 3 d. sveikatinimo savaitgalis DVIEM!
GREITA PERŽIŪRA

Išskirtinai geras pasiūlymas VISOMIS SAVAITĖS DIENOMIS! 3 d./2 nakvynių poilsis DVIEM su procedūromis Draugystės sanatorijoje ir nakvynėmis 4 žvaigždučių viešbutyje "Violeta" tik 157.84 €!

tik157.84
Galioja iki
2016.12.01
SPA poilsis + 3 k. maitinimu Druskininkuose DVIEM!
GREITA PERŽIŪRA

Ypatinga kaina - tik 124 € DVIEM už fantastišką 2 d./ 1 nakvynės poilsį sanatorijoje Druskininkuose su 3 kartų per dieną maitinimu, NERIBOTU laiku moderniame SPA pirčių ir baseino komplekse ir 4 sveikatinimo procedūromis.

tik124
Galioja iki
2016.09.30
SPA poilsis DVIEM  ir apžvalga lynų keltuvu!
GREITA PERŽIŪRA

Poilsis DVIEM viešbutyje "Pušynas", Druskininkuose! Laukia 3 d./ 2 nakvynės su pusryčiais, nugaros arba veido masažu, SPA pramogomis, apžvalgine kelione lynų keltuvu bei šiaurietišku ėjimu ir visa tai tik už 112 €! Galioja VISOMIS SAVAITĖS DIENOMIS!

tik112
Galioja iki
2016.12.24
akcija -16%
1 nakvynės poilsis Druskininkuose DVIEM!
GREITA PERŽIŪRA

Ypatingai geras poilsio pasiūlymas, kuomet Jūsų laukia 2 d./ 1 nakvynės poilsis su pusryčiais, apsilankymu pirties ir sūkurinės vonios komplekse ir specialia DOVANA nuo "NoriuNoriuNoriu" - perlinės vonios procedūra tik už 71 € vietoj 84.65 € DVIEM! Pasirinkimuose taip pat yra 3 d./ 2 n. poilsis!

tik71
Kaina be nuolaidos
84.65
Sutaupai
-16%
Galioja iki
2016.12.01
Poilsis DVIEM Druskininkuose su SPA malonumais!
GREITA PERŽIŪRA

Jūsų laukia 3 d./ 2 n. DVIEM! Atitrūkite nuo miesto šurmulio, pasimėgaukite poilsiu, sočiais pusryčiais, SPA malonumais ir kitomis pramogomis vos už 89 € vietoj 108 €.

tik89
Kaina be nuolaidos
108
Sutaupai
19
Galioja iki
2016.09.30
3 n. MINI programa "Eglės" sanatorijoje VIENAM
GREITA PERŽIŪRA

Net 4 d./ 3 nakvynių MINI PROGRAMA "Eglės" sanatorijoje Druskininkuose VIENAM už ypatingai patrauklią kainą tik 162 €. Įskaičiuotas net 3 k. per parą maitinimas, gydomoji gimnastika, pirčių ir baseino kompleksas, SPA procedūros ir dar daugiau. 

tik162
Galioja iki
2016.10.16
2 nakvynių poilsis 3 asm. ŠEIMAI Druskininkuose!
GREITA PERŽIŪRA

Poilsis 3 asm. ŠEIMAI pačiame Druskininkų kurorto centre! Vos už 153 € Jūsų laukia jaukios nakvynės su pusryčiais, gardi vakarienė ir apsilankymas viešbučio SPA centre visai ŠEIMAI. Pasiūlymas galioja VISOMIS SAVAITĖS DIENOMIS.

tik153
Galioja iki
2016.11.01
Poilsis ŠEIMAI ir Druskininkų vandens parkas!
GREITA PERŽIŪRA

3 d./ 2 n. poilsis 3 asm. ŠEIMAI armėniško stiliaus viešbutyje "Jerevan" su pramogomis Druskininkų vandens parke vos už 135 €. Laukia nakvynės Mini LIUKSO klasės kambaryje, pusryčiai ir 2 val. pramogaujant Druskininkų vandens parke!

tik135
Galioja iki
2016.12.01
2 d. SPA poilsis su 3 k. maitinimu Druskininkuose!
GREITA PERŽIŪRA

Ypatinga kaina - tik 62 € VIENAM už įsimintiną 2 d./ 1 nakvynės poilsį sanatorijoje Druskininkuose su 3 kartų per dieną maitinimuNERIBOTU laiku moderniame SPA pirčių ir baseino komplekse ir 4 sveikatinimo procedūromis.

tik62
Galioja iki
2016.09.30
2 d. gydymo programa (be nakvynės) VIENAM!
GREITA PERŽIŪRA

2 dienų gydymo programa (be nakvynės) vos už 29.99 € vietoj 36 € Druskininkų gydykloje VIENAM. Laukia individuali gydytojo konsultacija, 2 dienų gydymo plano sudarymas bei 4 gydytojo paskirtos procedūros per dieną ( viso 8 procedūros per 2 dienas)!

tik29.99
Kaina be nuolaidos
36
Sutaupai
-16%
Galioja iki
2016.12.18
akcija -19%
Sveikatingumo kompleksas „Aksominiai kerai“
GREITA PERŽIŪRA

Ypatinga kaina - ypatingas sveikatingumo kompleksas "Aksominiai kerai" Druskininkų Gydykloje vos už 19.99 € vietoj 24.70 €! Jūsų laukia mineralinio vandens baseinas, garinė pirtis, šveičiamasis ir maitinamasis viso kūno masažai, parafino vonelės rankoms, deguonies terapija kartu su akių srities masažu VIENAM! Galioja VISOMIS SAVAITĖS DIENOMIS.

tik19.99
Kaina be nuolaidos
24.70
Sutaupai
4.71
Galioja iki
2016.12.18
Jaukus sekmadienio vakaras DVIEM ir DOVANA!
GREITA PERŽIŪRA

Puiki proga pailsėti! Pasimėgaukite jaukiu sekmadienio vakaru ir 1 nakvynės poilsiu Druskininkuose su pusryčiais pabudus ryte ir DOVANA nuo "NoriuNoriuNoriu.lt" - gardžia vakariene, už ypatingą - 49 € kainą DVIEM!

tik49
Galioja iki
2016.12.01
akcija -27%
Jaukus SPA poilsis DVIEM Druskininkuose
GREITA PERŽIŪRA

Pasimėgaukite jaukiu poilsiu Druskininkuose, viešbutyje "Medea"! Jūsų laukia 2 d./ 1 nakvynė jaukiame viešbučio kambaryje, pusryčiai, privatus laikas pirčių komplekse, aromaterapinis kūno pilingas, vakarinis atsipalaidavimas šalia laužo, pasivažinėjimas dviračiu ir dar daugiau DVIEM75 € vietoj 103 €! Galioja nuo 2016.08.28 iki 2016.12.25.

tik75
Kaina be nuolaidos
103
Sutaupai
28
Galioja iki
2016.12.25
1 nakvynės poilsis DVIEM šalia Druskininkų!
GREITA PERŽIŪRA

Jaukus poilsis DVIEM sodyboje netoli Druskininkų! Tik už 36 € Jūsų laukia nakvynė standartiniame dviviečiame kambaryje bei gardūs pusryčiai nubudus ryte.

tik36
Kaina be nuolaidos
44
Sutaupai
8
Galioja iki
2016.10.01
2 d./ 1 n. SPA poilsis Druskininkuose DVIEM!
GREITA PERŽIŪRA

2 d./ 1 n. poilsis pačiame Druskininkų kurorto centre!!! Vos už 55 € Jūsų laukia nakvynė su pusryčiais ir apsilankymas viešbučio SPA centre DVIEM. Pasiūlymas galioja DARBO DIENOMIS.

tik55
Galioja iki
2016.11.01
DIENOS SPA kompleksas su masažu VIENAM!
GREITA PERŽIŪRA

DIENOS SPA pasiūlymas (be nakvynės) vos už 24.90 € vietoj 29 € VIENAM! Mėgausitės laiku sau vandens ir pirčių komplekse ir 30 min. masažu, kurį išsirinksite patys.

tik24.90
Kaina be nuolaidos
29
Sutaupai
-14%
Galioja iki
2016.09.30
Sveikatinimo poilsis DVIEM Druskininkuose!
GREITA PERŽIŪRA

Ypatingai geras sveikatinimo pasiūlymas darbo dienomis. Jūsų laukia 3 d./2 nakvynių poilsis su procedūromis Draugystės sanatorijoje ir nakvynės 4 žvaigždučių viešbutyje "Violeta" tik už 144.52 € DVIEM!

tik144.52
Galioja iki
2016.12.01
2 nakvynės Druskininkuose DVIEM ir procedūros!
GREITA PERŽIŪRA

3 d./ 2 nakvynių VASAROS poilsis Druskininkuose prabangiame sveikatinimo ir reabilitacijos centre "UPA" už 289 € DVIEM! Jūsų laukia nakvynės 4* standartą atitinkančiame kambaryje, kokybiškas 3 k. maitinimas, rytinė mankšta, NERIBOTAS laikas vandens zonoje, parafino aplikacija, haloterapija, atsigaivinimui - trintų vaisių kokteilis ir dar daugiau!

tik289
Galioja iki
2016.09.01
Įsigijus 3 nakvynes DVIEM 4-ta nakvynė DOVANŲ
GREITA PERŽIŪRA

Puiki proga pailsėti! Įsigykite 4 d./ 3 nakvynių poilsį Druskininkuose ir DOVANŲ gaukite dar 1 nakvynę! Jūsų lauks pusryčiai pabudus ryte, vakarienė arba pietūs, pasivažinėjimas dviračiu bei apžvalginė kelionė lynų keltuvu Jums DVIEM, už ypatingą 155  kainą vietoj 223 €!

tik155
Kaina be nuolaidos
223
Sutaupai
-30%
Galioja iki
2016.12.01
akcija -32%
Įsimintinam ir prabangiam poilsiui DVIEM tik 61 €!
GREITA PERŽIŪRA

Prabangus poilsis tik 61 € DVIEM! Atvykite į  ★★★★ viešbutį "Europe Royal Druskininkai" DARBO DIENOMIS, kur Jūsų laukia 2 dienos/ 1 nakvynė, pusryčiai bei apsilankymas pirties ir sūkurinės vonios komplekse.

tik61
Kaina be nuolaidos
91
Sutaupai
-32%
Galioja iki
2016.12.01
akcija -27%
Net 3 nakvynės Druskininkuose DVIEM su vakariene!
GREITA PERŽIŪRA

Išsvajotos atostogos Jūsų laukia Druskininkuose, viešbutyje "Pušynas"! Vos už 160 € vietoj 220 € Jūsų lauks NET 4 d./ 3 nakvynių poilsis DVIEM su pusryčiais, romantiška VAKARIENĖ ir atpalaiduojantys SPA malonumai viešbučio pirties ir sūkurinės vonios komplekse!

tik160
Kaina be nuolaidos
220
Sutaupai
-27%
Galioja iki
2016.12.01
2 nakvynių poilsis DVIEM ir apžvalga lynų keltuvu!
GREITA PERŽIŪRA

Puiki proga pailsėti! 3 d./ 2 nakvynių poilsis Druskininkuose su pusryčiais pabudus ryte, vakariene, galvos ir kaklo srities masažu bei apžvalgine kelione lynų keltuvu Jums DVIEM, už ypatingą 129  kainą, vietoje 174 €!

tik129
Kaina be nuolaidos
174
Sutaupai
-25%
Galioja iki
2016.12.01
Pasimėgaukite puikiu SPA poilsiu Druskininkuose!
GREITA PERŽIŪRA

Skirkite laiko sau! 3 d./ 2 nakvynių poilsis Druskininkuose su pusryčiais pabudus ryte, PIETUMIS ARBA VAKARIENEpramogomis Druskininkų vandens parke bei sveikatinimo kompleksu "Aksominė vilionė" Jums DVIEM, už ypatingą 189 € kainą, vietoje 210 !

tik189
Kaina be nuolaidos
210
Sutaupai
-10%
Galioja iki
2016.12.01
3 val. SPA pirčių ir baseino komplekse VIENAM!
GREITA PERŽIŪRA

Ypatinga kaina - tik 7 € vietoj 10,14 € VIENAM, už įsimintinas 3 val. SPA pirčių ir baseino komplekse! Tai puiki galimybė skirti laiko sau ir pasimėgauti atpalaiduojančiomis akimirkomis.

tik7
Kaina be nuolaidos
10.14
Sutaupai
3.14
Galioja iki
2016.09.30
4 d./3 n. MINI programa "Eglės" sanatorijoje DVIEM
GREITA PERŽIŪRA

Net 4 d./ 3 nakvynių MINI PROGRAMA "Eglės" sanatorijoje Druskininkuose DVIEM už ypatingai patrauklią kainą tik 276 €. Įskaičiuotas net 3 k. per parą maitinimas, gydomoji gimnastika, pirčių ir baseino kompleksas, SPA procedūros ir dar daugiau. 

tik276
Galioja iki
2016.10.16
2 nakvynės, masažas ir romantiška VAKARIENĖ DVIEM!
GREITA PERŽIŪRA

Romantiškas poilsis Druskininkuose, vos už 165 € Jūsų laukia 3 d./ 2 nakvynės su pusryčiais, gardi vakarienė, apsilankymas viešbučio SPA centre ir pasirinktinai: MASAŽAS arba SVEIKATINIMO kompleksas DVIEM!

tik165
Galioja iki
2017.11.01
11 d. Eglės sanatorijoje Druskininkuose DVIEM
GREITA PERŽIŪRA

Asmeninės konsultacijos metu gydytojas paskirs po 5 procedūras per parą. PLIUS procedūros, kurias gausite tik su noriunoriunoriu.lt kelialapiu. Įskaičiuotas net 3 kartų per parą maitinimas, 10 nakvynių. VISOMIS SAVAITĖS DIENOMIS DVIEM.

tik946
Galioja iki
2016.10.16
akcija -19%
4 d. gydymo programa (be nakvynės) VIENAM tik 99 €
GREITA PERŽIŪRA

4 dienų gydymo programa (be nakvynės) vos už 99 € vietoj 123 € Druskininkų gydykloje VIENAM. Laukia individuali gydytojo konsultacija, 4 dienų gydymo plano sudarymas bei 5 gydytojo paskirtos procedūros per dieną ( viso 20 procedūrų per 4 dienas)!

tik99
Kaina be nuolaidos
123
Sutaupai
-19%
Galioja iki
2016.12.18
akcija -14%
Nakvynė Druskininkuose DVIEM ir vandens parkas!
GREITA PERŽIŪRA

Puiki proga pailsėti! 2 d./ 1 nakvynės poilsis Druskininkuose su pusryčiais pabudus ryte bei pramogomis Druskininkų vandens parke Jums DVIEM, už ypatingą 59 € kainą, vietoje 69 !

tik59
Kaina be nuolaidos
69
Sutaupai
-14%
Galioja iki
2016.12.01
akcija -29%
NET 4 nakvynių SPA poilsis DVIEM Druskininkuose
GREITA PERŽIŪRA

Pasimėgaukite jaukiu poilsiu Druskininkuose, viešbutyje "Medea"! Jūsų laukia NET 5 d./ 4 nakvynės jaukiame viešbučio kambaryje, pusryčiai, privatus laikas pirčių komplekse, aromaterapinis kūno pilingas, vakarinis atsipalaidavimas šalia laužo, pasivažinėjimas dviračiu ir dar daugiau DVIEM220 € vietoj 311 €!

tik220
Kaina be nuolaidos
311
Sutaupai
91
Galioja iki
2016.12.25
Sveikatinimo programa "Pabėgimas" DVIEM!
GREITA PERŽIŪRA

Išskirtinė sveikatos gerinimo programa "Pabėgimas" DVIEM (skirta nuo 18 m.) Druskininkuose, reabilitacijos centre "UPA". Vos už 138 Jūsų lauks nakvynė, 3 k. maitinimas, po 2 procedūras kiekvienam ir tik su NoriuNoriuNoriu.lt kelialapiu -  NERIBOTAS APSILANKYMAS baseino ir pirčių komplekse!

tik138
Galioja iki
2016.08.30
2 nakvynių sveikatinimo poilsis DVIEM su SPA!
GREITA PERŽIŪRA

Vos už 173 € Jūsų laukia jaukus 3 d./ 2 nakvynių poilsis DVIEM su pusryčiais, gardžia vakarienė, apsilankymu viešbučio SPA centre ir sveikatinimo procedūromis Druskininkų Gydykloje! Galioja VISOMIS SAVAITĖS DIENOMIS.

tik173
Galioja iki
2016.11.01
Net 4 nakvynių poilsis DVIEM ir procedūros
GREITA PERŽIŪRA

Išskirtinai geras pasiūlymas VISOMIS SAVAITĖS DIENOMIS! NET 5 d./4 nakvyn poilsis DVIEM su procedūromis Draugystės sanatorijoje ir nakvynėmis 4 žvaigždučių viešbutyje "Violeta" tik 329 €!

tik329
Galioja iki
2016.12.01
RUDENS sveikatinimo programa "Pabėgimas" DVIEM!
GREITA PERŽIŪRA

Sveikatos gerinimo programa "Pabėgimas" DVIEM (skirta nuo 18 m.). Vos už 130 € Jūsų lauks nakvynė, 3 k. maitinimas, po 2 procedūras kiekvienam ir tik su NoriuNoriuNoriu.lt kelialapiu -  NERIBOTAS APSILANKYMAS baseino ir pirčių komplekse! Pasirinkimuose yra ir kelialapis VIENAM!

tik130
Galioja iki
2016.12.24
akcija -27%
2 nakvynės LIUKSE su masažais visai ŠEIMAI!
GREITA PERŽIŪRA

Ypatingas pasiūlymas VISAI ŠEIMAI (2 suaugusiems + 2 vaikams iki 18 m.) Druskininkuose! Vos už 238 € vietoj 327 € Jūsų laukia 3 d./2 n. LIUKSO klasės apartamentuose su SŪKURINE VONIA, pirčių ir sūkurinės vonios kompleksas, ypatingi masažai bei kiti malonumai!

tik238
Kaina be nuolaidos
327
Sutaupai
-27%
Galioja iki
2016.08.31
1 nakvynės poilsis VIENAM šalia Druskininkų!
GREITA PERŽIŪRA

Puikus pasiūlymas 2 d./ 1 n. poilsiui netoli Druskininkų VIENAM! Tik už 18 € Jūsų laukia nakvynė standartiniame kambaryje su pusryčiais pabudus ryte!

tik18
Kaina be nuolaidos
22
Sutaupai
4
Galioja iki
2016.10.01
Nakvynė ir pramogos vandens parke DVIEM!
GREITA PERŽIŪRA

Jaukus poilsis DVIEM sodyboje "Ignė" netoli Druskininkų! Tik už 60 € Jūsų laukia nakvynė standartiniame dviviečiame kambaryje su gardžiais pusryčiais nubudus ryte bei pramogos vandens parke C zonoje!

tik60
Galioja iki
2016.10.01
akcija -32%
Poilsis Druskininkuose DVIEM tik 55 €
GREITA PERŽIŪRA

2 d./ 1 nakvynės poilsis Druskininkuose "Medea SPA" Viešbutyje. Jūsų laukia pusryčiai, panorėjus net į lovą, pasivažinėjimas dviračiais ir specialios nuolaidos DVIEM, tik už 55 € vietoj 81 €Galioja nuo 2016.08.28 iki 2016.12.25.

tik55
Kaina be nuolaidos
81
Sutaupai
-32%
Galioja iki
2016.12.25
Poilsis Druskininkuose 3 asm. ŠEIMAI!
GREITA PERŽIŪRA

Poilsis 3 asm. ŠEIMAI (2 suaugę + 1 vaikas iki 18 m.) viešbutyje "Pušynas" Druskininkuose! Laukia 3 d./ 2 nakvynės su pusryčiais, SPA pramogomis bei šiaurietišku ėjimu už 129 €!

tik129
Galioja iki
2016.12.01
2 nakvynių poilsis ir Druskininkų vandens parkas!
GREITA PERŽIŪRA

3 d./ 2 nakvynių poilsis armėniško stiliaus viešbutyje "Jerevan" su pramogomis Druskininkų vandens parke vos už 99 € DVIEM. Laukia nakvynės dviviečiame kambaryje, pusryčiai ir 2 val. pramogaujant Druskininkų vandens parke!

tik99
Galioja iki
2016.12.01
Net 4 nakvynės sodyboje Ignė DVIEM
GREITA PERŽIŪRA

Jaukus poilsis DVIEM sodyboje netoli Druskininkų! Tik už 109 € vietoj 144 € Jūsų laukia net 5 dienų/ 4 nakvynių poilsis standartiniame dviviečiame kambaryje bei kavos puodelis su gardžiu šakočio gabalėliu.

tik109
Kaina be nuolaidos
144
Sutaupai
35
Galioja iki
2016.10.01
2 nakvynės 4 asm. ir Druskininkų vandens parkas
GREITA PERŽIŪRA

Jaukus poilsis net 4 asm. ŠEIMAI sodyboje "Ignė", netoli Druskininkų! Tik už 185 € Jūsų laukia nakvynė gamtos apsuptyje, jaukiai įrengtame kambaryje, apsilankymas Druskininkų vandens parke C zonoje ir dar daugiau!

tik185
Kaina be nuolaidos
203
Sutaupai
18
Galioja iki
2016.10.01
akcija -15%
Sveikatingumo kompleksas „Sveikatos perlai“
GREITA PERŽIŪRA

Ypatinga kaina - ypatingas sveikatingumo kompleksas "Sveikatos perlai" Druskininkų Gydykloje vos už 19.99 € vietoj 23.70 €! Jūsų laukia povandeninis masažas arba vaistažolių perlinė vonia, apykaklės masažas ir deguonies terapija kartu su akių srities masažu VIENAM! Galioja VISOMIS SAVAITĖS DIENOMIS.

tik19.99
Kaina be nuolaidos
23.70
Sutaupai
3.71
Galioja iki
2016.12.18
Sveikatinimo programa "Pabėgimas" VIENAM tik 85 €!
GREITA PERŽIŪRA

Išskirtinė sveikatos gerinimo programa "Pabėgimas" VIENAM (skirta nuo 18 m.) Druskininkuose, reabilitacijos centre "UPA". Vos už 85 € Jūsų lauks nakvynė, 3 k. maitinimas, 2 procedūros ir tik su NoriuNoriuNoriu.lt kelialapiu -  NERIBOTAS APSILANKYMAS baseino ir pirčių komplekse!

tik85
Galioja iki
2016.12.24
Poilsis Druskininkuose DVIEM tik 47 €!
GREITA PERŽIŪRA

Poilsiaukite Druskininkuose, armėniško stiliaus viešbutyje "Jerevan", vos už 47 € DVIEM. Laukia 2 d./ 1 nakvynė dviviečiame kambaryje, pusryčiai ir specialios nuolaidos! Galioja VISOMIS SAVAITĖS DIENOMIS.

tik47
Galioja iki
2016.12.01
Nakvynė armėniško stiliaus viešbutyje "Jerevan"
GREITA PERŽIŪRA

Poilsiaukite armėniško stiliaus viešbutyje "Jerevan" Druskininkuose vos už 37 € DVIEM. Laukia 2 d./ 1 nakvynė dviviečiame kambaryje, pusryčiai, saldi armėniška dovanėlė ir specialios nuolaidos! Galioja DARBO DIENOMIS.

tik37
Galioja iki
2016.12.01
Daugiau informacijos:

Viešbučiai Druskininkuose

Druskininkai - didžiausias Lietuvos kurortas pačiuose šalies pietuose. Druskininkų viešbučiai siūlo apsistoti jaukiuose kambariuose, pasimėgauti mineralinių vandenų gydyklomis ir SPA malonumais. Viešbučiai Druskininkuose tai geriausias pasirinkimas trokštantiems atgaivinti sielą ir kūną.

 

Druskininkai – tarptautinis, ištisus metus veikiantis mineralinio vandens, purvo, ir klimato terapijos kurortas. Nuo seno garsėjantis savo išskirtiniais gamtos teikiamais malonumais, Druskininku miestas pietų Lietuvoje pritraukia itin daug poilsiautojų. Viešbučiai Druskininkuose ir čia teikiamos SPA procedūros - puikus būdas atsipalaiduoti ir bent trumpam atitrūkti nuo didmiesčio rutinos ir nepaliaujamo šurmulio. Ramybė ir atgaiva Jūsų kūnui ir sielai čia garantuota. Noriunoriunoriu.lt kolektyvas siūlo Jums puikias Druskininkų viešbučių akcijas, kurios padės apsaugoti Jūsų piniginę nuo pernelyg didelių išlaidų, tačiau kartu ir mėgautis trumpomis atostogomis. Druskininkuose poilsis galimas viešbučiuose, SPA, o mėgstantiems aktyvų laisvalaikį - Druskininkų vandens parke, "Snow arenoje" ir gamtoje, vaikščiojant ar važinėjant dviračiais. Druskininkų kurorte taip pat čia veikia ir gydyklos, padėsiančios pagerinti nualintą miesto žmonių sveikatą.

 

Vienas svarbiausių viešbučių Druskininkuose privalumas - SPA procedūros. Atpalaiduojantys masažai, sūkurinės ir Negyvosios jūros vonios, garinės pirtys ramina kūną ir leidžia pasijusti tarsi iš naujo gimusiu. Mėgstantiems romantiką čia taip pat yra iš ko rinktis, o visais malonumais pasirūpins viešbučių Druskininkuose personalas. Druskininkų miestas turi ką pasiūlyti savo svečiams: "SPA Sana", "Goda", "Pušynas", "Europa Royale", "Medūna", "Medea"... Rinktis tikrai yra iš ko ir tai dar ne viskas. Asortimentas platus, nes mums svarbūs Jūsų poreikiai. Nesvarbu, jaunas ar senas, čia kiekvienas jausis puikiai. Ir visa tai - už nedidelę kainą, nes Noriunoriunoriu.lt komanda kiekvienam suteikia viešbučių Druskininkuose akcijas. Pasiūlymų ne vienas ir ne du, išsirinkti lengva nebus!

 

Be to, Druskininkai garsūs ir žinomi ne vien savo puikiais viešbučiais ir atpalaiduojančiomis SPA procedūromis - čia yra ir Druskininkų vandens parkas, vienas žinomiausių ir labiausiai mėgstamų vandens parkų Lietuvoje ir netgi aplinkinėse šalyse. Į Druskininkų vandens parką atvyksta Lenkijos, Latvijos, Baltarusijos ir Rusijos turistai. Aktyvų laisvalaikį mėgstantys žmonės gali čia keliauti poromis, šeimomis ar su draugais - laukiamas kiekvienas. Linksmieji nusileidimo kalneliai ir čiuožyklos suteiks šiek tiek adrenalino, raumenims apšilti puikiai tiks baseinai, o burbuliukų pilnos šiltos vonios leis atsipalaiduoti. Planuojantiems apsistoti ilgiau Druskininkų viešbučiai suteiks gundančius pasiūlymus ir akcijas, kad poilsis būtų dar malonesnis.

 

Būtina paminėti, kad gamta Druskininkuose išties graži. Ramybės trokštančioms sieloms čia puiki galimybė pasivaikščioti  Druskininkų miškais ar pasivažinėti dviračiais, kuriuos galima išsinuomoti Druskininkų viešbučiuose, specializuotuose dviračių nuomos punktuose ar atsivežti patiems. Druskininkų miestas siūlo rinktis jau suplanuotus 8km, 10km, 12km ar kitus maršrutus su lankytinais objektais arba pasikliaukite savimi ir leiskite kojoms pačioms minti pedalus ten, kur veda širdis. O lankytinų vietų bei įvairių objektų Druskininkų mieste išties daug: miesto muziejus, M. K. Čiurlionio memorialinis muziejus, Mažoji galerija, V. K. Jonyno galerija, Švendubrės etnografinis kaimas, Raigardo kraštovaizdžio draustinis. Net ir pats Druskininkų senamiestis yra urbanistikos paminklas. Taigi, pasirinkę aktyvų poilsį gamtoje Druskininkuose vienu šūviu nušausite du zuikius: sustiprinsite raumenis ir praplėsite akiratį.

 

Taigi, Druskininkų viešbučiai kartu su Noriunoriunoriu.lt siūlo Jums puikias akcijas ir pasiūlymus, kaip poilsį paversti išties naudingu Jūsų kūnui ir sielai. Savaitgalis Druskininkų viešbutyje su SPA atitiks visą savaitę atostogų namuose. Įsivaizduokite, kaip jau rytoj mėgaujatės profesionalų sukurtais malonumais... Druskininkų miestas ir Noriunoriunoriu.lt kolektyvas įrodys, jog visa tai realu! Prireiks vos keleto kompiuterio pelės paspaudimų ir Jūsų poilsis viename iš Druskininkų viešbučių su SPA procedūromis jau suplanuotas. Beliks pasirūpinti viešbučių rezervacija, o jeigu kils klausimų - kreipkitės, mes tikrai padėsime. Viešbučių rezervavimas neužims daug laiko, o jei visgi kils klausimų susijusių su Druskininkų viešbučių rezervacija - kreipkitės, mes visuomet padėsime. Taigi, kodėl sakyti ne, jei galite sušukti NORIU? Poilsis didžiausiame ir seniausiame Lietuvos kurorte - Druskininkų mieste - laukia Jūsų.

į viršų