Eglės sanatorija
Kaina nuo 596 Lt
Nuolaida iki %
Royal SPA Residence
Royal SPA Residence
Kaina nuo 198 Lt
Nuolaida iki %
Trasalis - Trakai Resort & SPA
Kaina nuo 35 Lt
Nuolaida iki %
Europa Royale Druskininkai
Kaina nuo 239 Lt
Nuolaida iki %
Sveikatinimo programos
Kaina nuo 174 Lt
Nuolaida iki %
Sanatorijos
Kaina nuo 174 Lt
Nuolaida iki %
Masažų malonumai
Kaina nuo 165 Lt
Nuolaida iki %
Baseinai ir pirtys
Kaina nuo 119 Lt
Nuolaida iki %
TOP dovanos
Kaina nuo 99 Lt
Nuolaida iki %
Sanatorijos
Kaina nuo 165 Lt
Nuolaida iki %
Vandens parkai
Kaina nuo 35 Lt
Nuolaida iki %

Viešbučiai Druskininkuose

-

Druskininkai - didžiausias Lietuvos kurortas pačiuose šalies pietuose. Druskininkų viešbučiai siūlo apsistoti jaukiuose kambariuose, pasimėgauti mineralinių vandenų gydyklomis ir SPA malonumais. Viešbučiai Druskininkuose tai geriausias pasirinkimas trokštantiems atgaivinti sielą ir kūną.

 

Druskininkai – tarptautinis, ištisus metus veikiantis mineralinio vandens, purvo, ir klimato terapijos kurortas. Nuo seno garsėjantis savo išskirtiniais gamtos teikiamais malonumais, Druskininku miestas pietų Lietuvoje pritraukia itin daug poilsiautojų. Viešbučiai Druskininkuose ir čia teikiamos SPA procedūros - puikus būdas atsipalaiduoti ir bent trumpam atitrūkti nuo didmiesčio rutinos ir nepaliaujamo šurmulio. Ramybė ir atgaiva Jūsų kūnui ir sielai čia garantuota. Noriunoriunoriu.lt kolektyvas siūlo Jums puikias Druskininkų viešbučių akcijas, kurios padės apsaugoti Jūsų piniginę nuo pernelyg didelių išlaidų, tačiau kartu ir mėgautis trumpomis atostogomis. Druskininkuose poilsis galimas viešbučiuose, SPA, o mėgstantiems aktyvų laisvalaikį - Druskininkų vandens parke, "Snow arenoje" ir gamtoje, vaikščiojant ar važinėjant dviračiais. Druskininkų kurorte taip pat čia veikia ir gydyklos, padėsiančios pagerinti nualintą miesto žmonių sveikatą.

 

Vienas svarbiausių viešbučių Druskininkuose privalumas - SPA procedūros. Atpalaiduojantys masažai, sūkurinės ir Negyvosios jūros vonios, garinės pirtys ramina kūną ir leidžia pasijusti tarsi iš naujo gimusiu. Mėgstantiems romantiką čia taip pat yra iš ko rinktis, o visais malonumais pasirūpins viešbučių Druskininkuose personalas. "SPA Sana", "Goda", "Pušynas", "Europa Royale", "Medūna", "Medea" - rinktis tikrai yra iš ko ir tai dar ne viskas. Asortimentas platus, nes mums svarbūs Jūsų poreikiai. Nesvarbu, jaunas ar senas, čia kiekvienas jausis puikiai. Ir visa tai - už nedidelę kainą, nes Noriunoriunoriu.lt komanda kiekvienam suteikia viešbučių Druskininkuose akcijas. Pasiūlymų ne vienas ir ne du, išsirinkti lengva nebus!

 

Be to, Druskininkai garsūs ir žinomi ne vien savo puikiais viešbučiais ir atpalaiduojančiomis SPA procedūromis - čia yra ir Druskininkų vandens parkas, vienas žinomiausių ir labiausiai mėgstamų vandens parkų Lietuvoje ir netgi aplinkinėse šalyse. Į Druskininkų vandens parką atvyksta Lenkijos, Latvijos, Baltarusijos ir Rusijos turistai. Aktyvų laisvalaikį mėgstantys žmonės gali čia keliauti poromis, šeimomis ar su draugais - laukiamas kiekvienas. Linksmieji nusileidimo kalneliai ir čiuožyklos suteiks šiek tiek adrenalino, raumenims apšilti puikiai tiks baseinai, o burbuliukų pilnos šiltos vonios leis atsipalaiduoti. Planuojantiems apsistoti ilgiau Druskininkų viešbučiai suteiks gundančius pasiūlymus ir akcijas, kad poilsis būtų dar malonesnis.

 

Būtina paminėti, kad gamta Druskininkuose išties graži. Ramybės trokštančioms sieloms čia puiki galimybė pasivaikščioti miškais ar pasivažinėti dviračiais, kuriuos galima išsinuomoti Druskininkų viešbučiuose, specializuotuose dviračių nuomos punktuose ar atsivežti patiems. Druskininku miestas siūlo rinktis jau suplanuotus 8km, 10km, 12km ar kitus maršrutus su lankytinais objektais arba pasikliaukite savimi ir leiskite kojoms pačioms minti pedalus ten, kur veda širdis. O lankytinų vietų bei įvairių objektų Druskininkuose daug: miesto muziejus, M. K. Čiurlionio memorialinis muziejus, Mažoji galerija, V. K. Jonyno galerija, Švendubrės etnografinis kaimas, Raigardo kraštovaizdžio draustinis. Net ir pats Druskininkų senamiestis yra urbanistikos paminklas. Taigi, pasirinkę aktyvų poilsį gamtoje Druskininkuose vienu šūviu nušausite du zuikius: sustiprinsite raumenis ir praplėsite akiratį.

 

Taigi, Druskininkų viešbučiai kartu su Noriunoriunoriu.lt siūlo Jums puikias akcijas ir pasiūlymus, kaip poilsį paversti išties naudingu Jūsų kūnui ir sielai. Savaitgalis Druskininkų viešbutyje su SPA atitiks visą savaitę atostogų namuose. Įsivaizduokite, kaip jau rytoj mėgaujatės profesionalų sukurtais malonumais... Druskininku miestas ir Noriunoriunoriu.lt kolektyvas įrodys, jog visa tai realu! Prireiks vos keleto kompiuterio pelės paspaudimų ir Jūsų poilsis Druskininkų viešbutyje su SPA procedūromis ir nuostabia gamta aplink suplanuotas. Beliks pasirūpinti viešbučių rezervacija, o jeigu kils klausimų - kreipkitės, mes tikrai padėsime. Viešbučių rezervavimas neužims daug laiko, o jei visgi kils klausimų susijusių su viešbučių rezervacija - kreipkitės, mes visuomet padėsime. Taigi, kodėl sakyti ne, jei galite sušukti NORIU? Poilsis didžiausiame ir seniausiame Lietuvos kurorte - Druskininkuose - laukia Jūsų.

akcija
-43%

Prabangus poilsis DVIEM Druskininkuose tik 259 Lt vietoj 459 Lt! Už jus pasirūpinta jaukia nakvyne, pusryčiais, kurių metu galėsite valgyti tiek, kiek širdis geidžia, taip pat atpalaiduojančiu V.I.P pirties ir sūkurinės vonios kompleksu, boulingu bei vėlyvu išvykimu!

tik259
75.01 €
Lt
459Lt
Sutaupai
-43%
Parduota
34 vnt.
akcija
-42%

Romantiškam 3 dienų/ 2 nakvynių SPA savaitgaliui Druskininkuose su romantiška vakariene DVIEM net - 42%! Jūsų laukia SPA poilsis, šiaurinės lazdos, 2 nakvynės, pusryčiai ir vakarienė!

tik289
83.7 €
Lt
499Lt
Sutaupai
-42%
Parduota
26 vnt.

Jūsų laukia įspūdžių kupinas VANDENS PARKAS, net 6 skirtingos pirtys ir NERIBOTAS LAIKAS jame (net VISĄ DIENĄ nemokamai plaukioti baseine gali tik įsigijusieji noriunoriunoriu.lt kelialapį) bei nakvynė su gardžiais švediško stalo pusryčiais.

tik229
66.32 €
Lt
Parduota
49 vnt.
akcija
-40%

Atpalaiduojantis 2 dienų/ 1 nakvynės SPA poilsis Druskininkuose su romantiška vakariene DVIEM tik 179 Lt! Jūsų laukia SPA poilsis, šiaurinės lazdos, nakvynė, pusryčiai ir vakarienė!

tik179
51.84 €
Lt
299Lt
Sutaupai
-40%
Parduota
20 vnt.
akcija
-42%

Atpalaiduojančiam 3 dienų/ 2 nakvynių SPA poilsiui Druskininkuose su romantiška vakariene DVIEM net - 42%! Jūsų laukia SPA poilsis, šiaurinės lazdos, 2 nakvynės, pusryčiai ir vakarienė!

tik289
83.7 €
Lt
499Lt
Sutaupai
-42%
Liko
8 vnt.

2 dienų poilsis Druskininkuose DVIEM tik 259 Lt! Jūsų laukia jauki nakvynė, ypatinga programa „Rojaus paukštė", garinė pirtis ir sūkurinė vonia, gausūs pusryčiai bei kiti poilsio privalumai!

tik259
75.01 €
Lt
Parduota
25 vnt.

Vienintelis poilsio pasiūlymas DVIEM Druskininkuose, kai viskuo iki smulkmenų pasirūpinta, nuo nakvynės, masažų, SPA iki gardžių pusryčių, pietų arba vakarienės, pasirinksite patys ir tai dar ne viskas. Ir visa tai tik 369 Lt.

tik369
106.87 €
Lt
Parduota
38 vnt.
nuolaida
119Lt

Tik 349 Lt vietoj 468 Lt už 3 d./ 2 nakvynių SPA poilsį Druskininkuose DVIEM! Ilsėtis galite visomis savaitės dienomis, o jūsų laukia turkiška pirtis ir sūkurinė vonia, negyvosios jūros procedūra, sotūs pusryčiai bei nuolaidos!

tik349
101.08 €
Lt
468Lt
Sutaupai
-25%
Parduota
47 vnt.
akcija
-30%

Savaitgalis Druskininkuose DVIEM! Jūs gausite išskirtinę -30% nuolaidą „Snow Arena” pramogoms, 2 nakvynes 2 kartų per dieną maitinimą, masažus ir vėlyvą išvykimą! Tavęs laukia daugiau malonių staigmenų!

tik499
144.52 €
Lt
715Lt
Sutaupai
216Lt
Parduota
17 vnt.

Jūsų laukia įspūdžių kupinas VANDENS PARKAS, net 5 skirtingos pirtys ir NERIBOTAS LAIKAS jame (net VISĄ DIENĄ nemokamai plaukioti baseine gali tik įsigijusieji noriunoriunoriu.lt kelialapį) bei 2 nakvynės su gardžiais švediško stalo pusryčiais.

tik458
132.65 €
Lt
Liko
11 vnt.

2 dienų poilsis DVIEM su gydomosiomis procedūromis! Karšta pirtis, SPA terapija, vaistažolių perlinė vonia, mineralinio vandens baseinas su versmėmis, vibromasažas ir kiti malonumai bet kurią savaitės dieną tik už 419 Lt!

 

tik419
121.35 €
Lt
603Lt
Sutaupai
184Lt
Parduota
63 vnt.

VANDENS PARKAS, net 6 skirtingos pirtys ir NERIBOTAS LAIKAS jame bei nakvynė su gardžiais pusryčiais. ★★★★ prabanga viešbutyje "Grand SPA Druskininkai" ir visos dienos linksmybės vandens parke tik 279 Lt. Visa tai skirta tau DVIEM! 

tik279
80.8 €
Lt
Liko
11 vnt.

3 d./ 2 nakvynių SPA poilsis Druskininkuose su pusryčiais kas rytą tik 399 Lt DVIEM! Jūs lepinsitės negyvosios jūros vonia, atpalaiduojantis kremo įmasažavimas bei dar daugiau 3* viešbutyje Pušynas!

tik399
115.56 €
Lt
Parduota
59 vnt.

Vienintelis poilsio pasiūlymas DVIEM Druskininkuose, kai viskuo iki smulkmenų pasirūpinta, nuo 2 nakvynių, masažų, SPA iki gardžių pusryčių, pietų arba vakarienės 2 kartus, pasirinksite patys ir tai dar ne viskas. Ir visa tai tik 679 Lt

tik679
196.65 €
Lt
Liko
16 vnt.

Atpalaiduojantis 2 dienų/ 1 nakvynės SPA poilsis Druskininkuose DVIEM! Jūsų laukia turkiška pirtis ir sūkurinė vonia, pasivaikščiojimas šiaurietiškomis lazdomis, nakvynė ir pusryčiai 3 žvaigždučių viešbutyje "Pušynas".

tik195
56.48 €
Lt
233Lt
Sutaupai
-16%
Liko
7 vnt.
akcija
-52%

Jūs gausite 2 dienų/ 1 nakvynės poilsį apartamentuose su pusryčiais, V.I.P pirčių ir sūkurinės vonios kompleksą tik jums dviem, kūno šveitimą bei kitas malonias staigmenas. Ir visa tai tik 289 Lt vietoj 604 Lt.

tik289
83.7 €
Lt
604Lt
Sutaupai
315Lt
Liko
12 vnt.
akcija
-43%

Atpalaiduojantis 2 dienų poilsis Druskininkuose DVIEM naujame, moderniame viešbutyje su FANTASTIŠKA net - 43% nuolaida, 30 min. masažu ir kitomis pramogomis bei nakvynė su ekologiškų produktų pusryčiais tik 199 Lt. Apsilankiusieji sako, kad šis viešbutis prilygsta 4 žvaigždutėms, skaitykite toliau ir įsitikinkite!

tik199
57.63 €
Lt
350Lt
Sutaupai
-43%
Parduota
45 vnt.

Pramogos Druskininkuose! Tik 460 Lt už 2 nakvynes, SPA, aktyvias pramogas ir daugiau viešbutyje Pušynas!

tik460
133.23 €
Lt
Parduota
76 vnt.
akcija
-47%

Prabangus poilsis DVIEM Druskininkuose darbo dienomis tik 239 Lt vietoj 459 Lt! Už jus pasirūpinta jaukia nakvyne, pusryčiais, kurių metu galėsite valgyti tiek, kiek širdis geidžia, taip pat atpalaiduojančiu V.I.P pirties ir sūkurinės vonios kompleksu, boulingu bei vėlyvu išvykimu!

tik239
69.22 €
Lt
459Lt
Sutaupai
-47%
Liko
19 vnt.

Poilsis Druskininkuose tik 189 Lt DVIEM vietoj 225 Lt! Jūs mėgausitės išskirtine -30% nuolaida „Snow Arena” pramogoms, nakvyne su pusryčiais ir siurprizu kambaryje! 

tik189
54.74 €
Lt
225Lt
Sutaupai
36Lt
Liko
19 vnt.

SPA Druskininkuose! Tik 448 Lt DVIEMS už 2 nakvynes, negyvosios jūros vonią, karštų akmenų masažą bei dar daugiau 3* viešbutyje Pušynas!

tik448
129.75 €
Lt
Parduota
60 vnt.

Prabangus ★★★★ 5 dienų/ 4 nakvynių poilsis DVIEM Druskininkuose! Procedūros Druskininkų Gydykloje, V.I.P pirtys ir sūkurinė vonia kasdien, sotus 2 kartų per dieną maitinimas. Ir visa tai tik 1099 Lt vietoj 1270 Lt!

tik1099
318.29 €
Lt
1270Lt
Sutaupai
171Lt
Parduota
16 vnt.

Poilsis SPA Vilnius Druskininkai DVIEM tik 1114 Lt! Gydytojas Jums parengs asmeninę sveikatingumo programą, mėgausitės masažų įvairove, baseino ir pirčių komplekso malonumais, pusryčiais, vakariene bei kitais prabandaugs poilsio privalumais.

tik1114
322.64 €
Lt
Parduota
15 vnt.

Tokios prabangos ir rūpesčio Jūsų poilsiu dar nesate regėję! 4* viešbutis SPA Vilnius Druskininkai maloniai atveria SPA poilsio duris, kad Jūsų veidą nušviestų atsipalaidavimo šypsena!

tik1222
353.92 €
Lt
Liko
9 vnt.
akcija
-25%

Net - 25% nuolaida poilsiui Druskininkuose. Tik už 165 Lt vietoj 220 Lt galėsite pasimėgauti 2 d/ 1 nakvynės poilsiu jaukiame dviviečiame kambaryje bei gardžiais pusryčiais. Taip pat gaunate dovanų išskirtines nuolaidas Druskininkų gydyklose bei vandens parke!

tik165
47.79 €
Lt
220Lt
Sutaupai
55Lt
Parduota
57 vnt.

4* SPA Vilnius Druskininkai! Tik 498 Lt už 2 nakvynes DVIEM su pusryčiais, bei profesionalo konsultaciją Jūsų SPA malonumas!

tik498
144.23 €
Lt
Parduota
19 vnt.

VANDENS PARKAS, net 6 skirtingos pirtys ir NERIBOTAS LAIKAS jame bei 2 nakvynės su gardžiais pusryčiais. ★★★★ prabanga viešbutyje "Grand SPA Druskininkai" ir visos dienos linksmybės vandens parke tik 438 Lt. Visa tai skirta tau VIENAM! 

tik438
126.85 €
Lt
Liko
20 vnt.

VANDENS PARKAS, net 5 skirtingos pirtys ir NERIBOTAS LAIKAS jame bei nakvynė su gardžiais pusryčiais. ★★★★ prabanga viešbutyje "Grand SPA Druskininkai" ir visos dienos linksmybės vandens parke tik 219 Lt. Visa tai skirta tau VIENAM! 

tik219
63.43 €
Lt
Liko
20 vnt.

4* SPA Vilnius Druskininkai! Tik 2125 Lt už 5 nakvynes DVIEM su maitinimu, net po 6 procedūras per dieną ir dar DAUGIAU!

tik2125
615.44 €
Lt
Liko
17 vnt.
akcija
-40%

Puiki nuolaida! Net - 40% romantiškam, kupinam masažų ir SPA procedūrų 3 dienų/ 2 nakvynių poilsiui DVIEM DRUSKININKUOSE! Jūsų taip pat laukia, V.I.P pirčių ir sūkurinės vonios kompleksas, kūno šveitimas bei kiti malonumai!

tik773
223.88 €
Lt
1290Lt
Sutaupai
517Lt
Liko
12 vnt.

Rinkitės aktyvų poilsį Druskininkuose! Viešnagė 3* viešbutyje „Medūna“ ypatinga ne tik savo atmosfera, bet ir suplanuotomis pramogomis!Jauki nakvynė DVIEM, gausūs švediško stalo pusryčiai, masažai, pramogos sniego arenoje bei nuolaidos SPA Druskininkų gydyklose.

tik329
95.28 €
Lt
445Lt
Sutaupai
116Lt
Parduota
19 vnt.
akcija
-43%

Net su - 43% nuolaida atpalaiduojantis 2 dienų SPA poilsis Druskininkuose DVIEM! Jūsų laukia turkiška pirtis ir sūkurinė vonia, negyvosios jūros baseinas, nakvynė ir pusryčiai 3 žvaigždučių viešbutyje "Pušynas".

tik169
48.95 €
Lt
299Lt
Sutaupai
-43%
Parduota
32 vnt.
akcija
-24%

Poilsis Druskininkuose DVIEM tik 229 Lt DVIEM vietoj 305 Lt, tai net -24% pigiau! Jūs mėgausitės išskirtine -30% nuolaida „Snow Arena” pramogoms, nakvyne 2 kartų per dieną maitinimu arba romantiška vakariene ir siurprizu kambaryje! 

tik229
66.32 €
Lt
305Lt
Sutaupai
76Lt
Parduota
17 vnt.
akcija
-31%

2 d./ 1 nakvynės poilsis VIENAM su gydomosiomis procedūromis! Karšta pirtis, SPA terapija, vaistažolių perlinė vonia, mineralinio vandens baseinas su versmėmis, vibromasažas ir kiti malonumai bet kurią savaitės dieną tik už 289 Lt!

 

tik289
83.7 €
Lt
423Lt
Sutaupai
134Lt
Liko
9 vnt.

3* viešbutis „Medūna“ kužda, kad poilsis Druskininkuose bus įsimintinas! Masažas leis atsipalaiduoti, pramogos Druskininkų vandens parke prablaškys nuo kasdienybės, o miegas jaukiame kambaryje bus saldus, todėl pabudę pusryčiausite su šypsena! Ir visa tai skirta DVIEM!

tik349
101.08 €
Lt
471Lt
Sutaupai
-25%
Liko
14 vnt.
akcija
-30%

Savaitgalis Druskininkuose VIENAM 3 žvaigždučių viešbutyje "Medūna"! Jūs gausite 2 nakvynes su pusryčiais, pietus arba vakarienę 2 dienas, masažus ir vėlyvą išvykimą! Tavęs laukia daugiau malonių staigmenų, spausk ir sužinok kaip atrodys Jūsų kambarys!

tik299
86.6 €
Lt
430Lt
Sutaupai
131Lt
Liko
13 vnt.

Jūsų laukia įspūdžių kupinas VANDENS PARKAS, net 5 skirtingos pirtys ir NERIBOTAS LAIKAS jame (net VISĄ DIENĄ nemokamai plaukioti baseine gali tik įsigijusieji noriunoriunoriu.lt kelialapį) bei nakvynė su gardžiais švediško stalo pusryčiais.

tik169
48.95 €
Lt
Liko
12 vnt.

Poilsis SPA Vilnius Druskininkai VIENAM tik 354 Lt! Gydytojas jums parengs sveikatingumo programą, atsipalaiduosite vidutinės mineralizacijos mineralinio vandens baseine, lepinsitės pirtimis ir kitais prabangaus poilsio privalumais.

tik354
102.53 €
Lt
Liko
15 vnt.

Jūs gausite 2 dienų/ 1 nakvynės poilsį apartamentuose su pusryčiais, V.I.P pirčių ir sūkurinės vonios kompleksą tik jums dviem, kūno šveitimą bei masažus. Ir visa tai tik 389 Lt vietoj 637 Lt.

tik389
112.66 €
Lt
637Lt
Sutaupai
248Lt
Liko
16 vnt.

3 d./ 2 nakvynių SPA poilsis Druskininkuose su pusryčiais kas rytą tik 310 Lt VIENAM! Jūs lepinsitės negyvosios jūros vonia, atpalaiduojantis kremo įmasažavimas bei dar daugiau 3* viešbutyje Pušynas!

tik310
89.78 €
Lt
Liko
16 vnt.

2 dienos kupinos autorinių masažo meistrų procedūrų 4* SPA Vilnius Druskininkai! Visiškai atsipalaiduosite su gintaro aroma-muzikos terapija, autorinių masažų procedūromis bei vandens pramogomis baseino ir pirčių komplekse tik už 1099 Lt DVIEM!

tik1099
318.29 €
Lt
Liko
20 vnt.

Jūsų laukia įspūdžių kupinas VANDENS PARKAS, net 5 skirtingos pirtys ir NERIBOTAS LAIKAS jame (net VISĄ DIENĄ nemokamai plaukioti baseine gali tik įsigijusieji noriunoriunoriu.lt kelialapį) bei 2 nakvynės su gardžiais švediško stalo pusryčiais.

tik338
97.89 €
Lt
Liko
20 vnt.
nuolaida
182Lt

4 d./ 3 nakvynių poilsis su SNOW ARENA pramogomis DVIEM Druskininkuose su 2 k. per dieną maitinimu. Taip pat laukia pramogos didžiausiame Druskininkų vandens parke, masažai, o pasiūlymas galioja visomis savaitės dienomis!

tik899
260.37 €
Lt
1081Lt
Sutaupai
182Lt
Liko
19 vnt.

Prabangus ★★★★ 5 d./ 4 nakvynių poilsis VIENAM Druskininkuose! Procedūros Druskininkų Gydykloje, V.I.P pirtys ir sūkurinė vonia kasdien, sotus 2 kartų per dieną maitinimas. Ir visa tai tik 868 Lt vietoj 973 Lt!

tik868
251.39 €
Lt
973Lt
Sutaupai
-10%
Liko
19 vnt.

VANDENS PARKAS, net 6 skirtingos pirtys ir NERIBOTAS LAIKAS jame bei nakvynė su gardžiais pusryčiais. ★★★★ prabanga viešbutyje "Grand SPA Druskininkai" ir visos dienos linksmybės vandens parke tik 558 Lt. Visa tai skirta tau DVIEM! 

tik558
161.61 €
Lt
Liko
18 vnt.
akcija
-12%

Atpalaiduojantis 2 dienų/ 1 nakvynės SPA poilsis Druskininkuose VIENAM! Jūsų laukia turkiška pirtis ir sūkurinė vonia, pasivaikščiojimas šiaurietiškomis lazdomis, nakvynė ir pusryčiai 3 žvaigždučių viešbutyje "Pušynas".

tik170
49.24 €
Lt
194Lt
Sutaupai
-12%
Liko
19 vnt.

Išskirtinai geras pasiūlymas! 3 d./2 nakvynių poilsis DVIEM su procedūromis Draugystės sanatorijoje ir poilsiu 4 žvaigždučių viešbutyje "Violeta" tik 545 Lt!

tik545
157.84 €
Lt
Liko
20 vnt.

Ypatingai geras sveikatinimo pasiūlymas darbo dienomis 3 d./2 nakvynių poilsis su procedūromis Draugystės sanatorijoje ir poilsiu 4 žvaigždučių viešbutyje "Violeta" tik už 499 Lt DVIEM!

tik499
144.52 €
Lt
Liko
20 vnt.