Viešbučiai Druskininkuose

-

Druskininkai - didžiausias Lietuvos kurortas pačiuose šalies pietuose. Viešbučiai Druskininkuose siūlo apsistoti jaukiuose kambariuose, pasimėgauti mineralinių vandenų gydyklomis ir SPA malonumais. Viešbučiai Druskininkuose tai geriausias pasirinkimas trokštantiems atgaivinti sielą ir kūną.

 

Druskininkai – tarptautinis, ištisus metus veikiantis mineralinio vandens, purvo, ir klimato terapijos kurortas. Nuo seno garsėjantis savo išskirtiniais gamtos teikiamais malonumais, miestas pietų Lietuvoje pritraukia itin daug poilsiautojų. Viešbučiai Druskininkuose ir čia teikiamos SPA procedūros - puikus būdas atsipalaiduoti ir bent trumpam atitrūkti nuo didmiesčio rutinos ir nepaliaujamo šurmulio. Ramybė ir atgaiva Jūsų kūnui ir sielai čia garantuota. Noriunoriunoriu.lt kolektyvas siūlo Jums puikias Druskininkų viešbučių akcijas, kurios padės apsaugoti Jūsų piniginę nuo pernelyg didelių išlaidų, tačiau kartu ir mėgautis trumpomis atostogomis. Druskininkuose poilsis galimas viešbučiuose, SPA, o mėgstantiems aktyvų laisvalaikį - Druskininkų vandens parke, "Snow arenoje" ir gamtoje, vaikščiojant ar važinėjant dviračiais. Druskininkų kurorte taip pat čia veikia ir gydyklos, padėsiančios pagerinti nualintą miesto žmonių sveikatą.

 

Vienas svarbiausių viešbučių Druskininkuose privalumas - SPA procedūros. Atpalaiduojantys masažai, sūkurinės ir Negyvosios jūros vonios, garinės pirtys ramina kūną ir leidžia pasijusti tarsi iš naujo gimusiu. Mėgstantiems romantiką čia taip pat yra iš ko rinktis, o visais malonumais pasirūpins viešbučių Druskininkuose personalas. "SPA Sana", "Goda", "Pušynas", "Europa Royale", "Medūna", "Medea" - rinktis tikrai yra iš ko ir tai dar ne viskas. Asortimentas platus, nes mums svarbūs Jūsų poreikiai. Nesvarbu, jaunas ar senas, čia kiekvienas jausis puikiai. Ir visa tai - už nedidelę kainą, nes Noriunoriunoriu.lt komanda kiekvienam suteikia viešbučių Druskininkuose akcijas. Pasiūlymų ne vienas ir ne du, išsirinkti lengva nebus!

 

Be to, Druskininkai garsūs ir žinomi ne vien savo puikiais viešbučiais ir atpalaiduojančiomis SPA procedūromis - čia yra ir Druskininkų vandens parkas, vienas žinomiausių ir labiausiai mėgstamų vandens parkų Lietuvoje ir netgi aplinkinėse šalyse. Į Druskininkų vandens parką atvyksta Lenkijos, Latvijos, Baltarusijos ir Rusijos turistai. Aktyvų laisvalaikį mėgstantys žmonės gali čia keliauti poromis, šeimomis ar su draugais - laukiamas kiekvienas. Linksmieji nusileidimo kalneliai ir čiuožyklos suteiks šiek tiek adrenalino, raumenims apšilti puikiai tiks baseinai, o burbuliukų pilnos šiltos vonios leis atsipalaiduoti. Planuojantiems apsistoti ilgiau Druskininkų viešbučiai suteiks gundančius pasiūlymus ir akcijas, kad poilsis būtų dar malonesnis.

 

Būtina paminėti, kad gamta Druskininkuose išties graži. Ramybės trokštančioms sieloms čia puiki galimybė pasivaikščioti miškais ar pasivažinėti dviračiais, kuriuos galima išsinuomoti Druskininkų viešbučiuose, specializuotuose dviračių nuomos punktuose ar atsivežti patiems. Rinkitės jau suplanuotus 8km, 10km, 12km ar kitus maršrutus su lankytinais objektais arba pasikliaukite savimi ir leiskite kojoms pačioms minti pedalus ten, kur veda širdis. O lankytinų vietų bei įvairių objektų Druskininkuose daug: miesto muziejus, M. K. Čiurlionio memorialinis muziejus, Mažoji galerija, V. K. Jonyno galerija, Švendubrės etnografinis kaimas, Raigardo kraštovaizdžio draustinis. Net ir pats Druskininkų senamiestis yra urbanistikos paminklas. Taigi, pasirinkę aktyvų poilsį gamtoje Druskininkuose vienu šūviu nušausite du zuikius: sustiprinsite raumenis ir praplėsite akiratį.

 

Taigi, Druskininkų viešbučiai kartu su Noriunoriunoriu.lt siūlo Jums puikias akcijas ir pasiūlymus, kaip poilsį paversti išties naudingu Jūsų kūnui ir sielai. Savaitgalis Druskininkų viešbutyje su SPA atitiks visą savaitę atostogų namuose. Įsivaizduokite, kaip jau rytoj mėgaujatės profesionalų sukurtais malonumais... Su Noriunoriunoriu.lt kolektyvo pagalba tai visai realu! Prireiks vos keleto kompiuterio pelės paspaudimų ir Jūsų poilsis Druskininkų viešbutyje su SPA procedūromis ir nuostabia gamta aplink suplanuotas. Kodėl sakyti ne, jei galite sušukti NORIU? Poilsis didžiausiame ir seniausiame Lietuvos kurorte - Druskininkuose - laukia Jūsų.

akcija
-50%

Atpalaiduojantis 2 dienų poilsis Druskininkuose DVIEM naujame, moderniame viešbutyje su FANTASTIŠKA net - 50% nuolaida! 30 min. masažas, dviračiai, kitos pramogos bei nakvynė su ekologiškų produktų pusryčiais tik 199 Lt. Apsilankiusieji sako, kad šis viešbutis prilygsta 4 žvaigždutėms, skaitykite toliau ir įsitikinkite!

tik199Lt 400Lt
Sutaupai
201Lt
Parduota
141 vnt.
akcija
-40%

Patirkite prabangių poilsio akimirkų skirtų DVIEM Druskininkuose! Už jus pasirūpinta jaukia nakvyne, gausiais pusryčiais, kurių metu galėsite valgyti tiek, kiek širdis geidžia bei atpalaiduojančiu ir privatumą garantuojančiu V.I.P pirties ir sūkurinės vonios kompleksu.

tik249Lt 417Lt
Sutaupai
-40%
Liko
5 vnt.

Vienintelis poilsio pasiūlymas DVIEM Druskininkuose, kai viskuo iki smulkmenų pasirūpinta, nuo 2 nakvynių, masažų, SPA iki gardžių pusryčių, pietų arba vakarienės 2 kartus, pasirinksite patys ir tai dar ne viskas. Ir visa tai tik 679 Lt

tik679Lt
Liko
12 vnt.

SPA Druskininkuose! Tik 448 Lt DVIEMS už 2 nakvynes, negyvosios jūros vonią, karštų akmenų masažą bei dar daugiau 3* viešbutyje Pušynas!

tik448Lt
Parduota
28 vnt.

Prabangus 4 žvaigždučių 2 dienų/ 1 nakvynės poilsis DVIEM Druskininkuose! Nakvynė, masažai (30 min.), SPA, gardūs pusryčiai. Ir visa tai tik 349 Lt vietoj 477 Lt tai net - 26% pigiau! Sužinok kokie masažai tavęs laukia...

tik349Lt 477Lt
Sutaupai
128Lt
Liko
17 vnt.

Jūs gausite 2 dienų/ 1 nakvynės poilsį apartamentuose su pusryčiais, V.I.P pirčių ir sūkurinės vonios kompleksą tik jums dviem, kūno šveitimą bei masažus. Ir visa tai tik 379 Lt vietoj 550 Lt.

tik379Lt 550Lt
Sutaupai
171Lt
Liko
17 vnt.

Vienintelis poilsio pasiūlymas DVIEM Druskininkuose, kai viskuo iki smulkmenų pasirūpinta, nuo nakvynės, masažų, SPA iki gardžių pusryčių, pietų arba vakarienės, pasirinksite patys ir tai dar ne viskas. Ir visa tai tik 369 Lt

tik369Lt
Parduota
16 vnt.

Jūs gausite 2 dienų/ 1 nakvynės poilsį apartamentuose su pusryčiais, V.I.P pirčių ir sūkurinės vonios kompleksą tik jums dviem, kūno šveitimą bei kitas malonias staigmenas. Ir visa tai tik 279 Lt vietoj 380 Lt.

tik279Lt 380Lt
Sutaupai
101Lt
Liko
17 vnt.

SPA Druskininkuose! Tik 269 Lt DVIEMS už negyvosios jūros vonią, atpalaiduojantį kremo įmasažavimą bei dar daugiau 3* viešbutyje Pušynas!

tik269Lt
Parduota
55 vnt.

Pramogos Druskininkuose! Tik 460 Lt už 2 nakvynes, SPA, aktyvias pramogas ir daugiau viešbutyje Pušynas!

tik460Lt
Parduota
47 vnt.

4* SPA Vilnius Druskininkai! Tik 674 Lt už 2 nakvynes DVIEM su pusryčiais, bei profesionalo konsultaciją Jūsų SPA malonumas!

tik674Lt
Liko
20 vnt.

2 dienas trunkantys masažų malonumai su 2 nakvynėmis ir visais prabangaus poilsio privalumais 4* SPA Vilnius Druskininkai!

tik1338Lt
Liko
20 vnt.

Savaitgalis Druskininkuose DVIEM 3 žvaigždučių viešbutyje "Medūna"! Jūs gausite 2 nakvynes su pusryčiais, pietus arba vakarienę 2 dienas, masažus ir vėlyvą išvykimą! Tavęs laukia daugiau malonių staigmenų, spausk ir sužinok kaip atrodys Jūsų kambarys!

tik499Lt 715Lt
Sutaupai
216Lt
Parduota
24 vnt.

Jūsų laukia įspūdžių kupinas VANDENS PARKAS, net 5 skirtingos pirtys ir NERIBOTAS LAIKAS jame (net VISĄ DIENĄ nemokamai plaukioti baseine gali tik įsigijusieji noriunoriunoriu.lt kelialapį) bei nakvynė su gardžiais švediško stalo pusryčiais.

tik229Lt
Parduota
38 vnt.

2 dienos kupinos autorinių masažo meistrų procedūrų 4* SPA Vilnius Druskininkai!

tik1330Lt
Liko
20 vnt.
akcija
-51%

Romantiškam poilsiui - 51 %! Jūs gausite 2 nakvynes su pusryčiais, V.I.P pirčių ir sūkurinės vonios kompleksą tik Jums dviem, odą puoselėjančią SPA programą JAI (net 75 min.), stangrinančią ir atpalaiduojančią SPA programą JAM (net 75 min.), žinoma, tai dar ne viskas!

tik687Lt 1410Lt
Sutaupai
723Lt
Liko
13 vnt.

Laimėk atpalaiduojantį 2 dienų poilsį Druskininkuose DVIEM naujame, moderniame viešbutyje! 30 min. masažas, dviračiai, kitos pramogos bei nakvynė su ekologiškų produktų pusryčiais. Apsilankiusieji sako, kad šis viešbutis prilygsta 4 žvaigždutėms, registruokis ir įsitikink pats!

tik1Lt 400Lt
Sutaupai
-99%
Dalyvių
1993 lank.

3* viešbutis „Medūna“ kužda, kad poilsis Druskininkuose bus įsimintinas! Masažas leis atsipalaiduoti, pramogos Druskininkų vandens parke prablaškys nuo kasdienybės, o miegas jaukiame kambaryje bus saldus, todėl pabudę pusryčiausite su šypsena!Ir visa tai skirta DVIEM!

tik349Lt 471Lt
Sutaupai
-25%
Liko
11 vnt.

4* SPA Vilnius Druskininkai! Tik 2545 Lt už 5 nakvynes DVIEM su maitinimu, net po 6 procedūras per dieną ir dar DAUGIAU!

tik2545Lt
Liko
20 vnt.

Romantiškos akimirkos DVIEM Druskininkuose! 2 nakvynės ilsintis mini LIUKSO klasės kambariuose, sotūs švediško stalo pusryčiai, prabangi vakarienė ir siurprizas 3* viešbutyje „De Lita“.

tik524Lt 650Lt
Sutaupai
126Lt
Liko
16 vnt.

Tokios prabangos ir rūpesčio Jūsų poilsiu dar nesate regėję! 4* viešbutis SPA Vilnius Druskininkai maloniai atveria SPA poilsio duris, kad Jūsų veidą nušviestų atsipalaidavimo šypsena!

tik1470Lt
Liko
19 vnt.

Rinkitės aktyvų poilsį Druskininkuose! Viešnagė 3* viešbutyje „Medūna“ ypatinga ne tik savo atmosfera, bet ir suplanuotomis pramogomis!Jauki nakvynė DVIEM, gausūs švediško stalo pusryčiai, masažai, pramogos sniego arenoje bei nuolaidos SPA Druskininkų gydyklose.

tik329Lt 445Lt
Sutaupai
116Lt
Liko
17 vnt.

VANDENS PARKAS, net 5 skirtingos pirtys ir NERIBOTAS LAIKAS jame bei nakvynė su gardžiais pusryčiais. ★★★★ prabanga viešbutyje "Grand SPA Druskininkai" ir visos dienos linksmybės vandens parke tik 309 Lt. Visa tai skirta tau VIENAM! 

tik309Lt
Liko
18 vnt.